دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
چگونه صدای نوتیفیکیشن های واتس اپ را قطع کنیم؟

چگونه صدای نوتیفیکیشن های واتس اپ را قطع کنیم؟

اختصاصی چاره چی / اپلیکیشن واتس اپ از معروف ترین شبکه های اجتماعی پیام رسانی است که بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر در سرتاسر دنیا دارد و تقریبا همه افرادی که گوشی هوشمند دارند این برنامه را روی موبایلشان نصب کرده اند.

اما با توجه به افزایش ارتباطات در شبکه های اجتماعی، اگر شما بخواهید در چند گروه عضو باشید و در عین حال با دوستانتان هم در ارتباط باشید، استفاده از نوتیفیکیشن ها و صدای آن ها می تواند برای شما مزاحمت ایجاد کند.

img_9315_ins_44304_600

استفاده از گزینه ی Mute می تواند شما را از شر پیغام های گروهی زیاد و صدا و ویبره ی آن ها خلاص کند، و تنها روی صفحه ی گوشی پیغام ها را ببینید.

شما می توانید صدای پیام های گروه و یا افرادی را که نمی خواهید بلاک کنید و احتمال دارد بعدا به صحبت کردن با آن ها نیاز پیدا کنید را با میوت کردن حذف کنید. شما می توانید هر کسی را که می خواهید در واتس اپ Mute کنید بدون آنکه او بفهمد.

img_9315_ins_44302_600

Mute کردن در گوشی های اندروئیدی:

اگر سیستم عامل گوشی هوشمند شما اندروید است و می خواهید صدا و حتی اطلاع رسانی روی صفحه گوشی را از شخص یا گروه خاصی ، دریافت نکنید، به ترتیبی که در ادامه می آید عمل کنید.

– به قسمت Setting گوشی بروید.

– گزینه ی Application Manager را انتخاب کنید.

– اپلیکیشن واتس اپ را انتخاب کنید.

– در اینجا با برداشتن تیک از گزینه ی Show notifications هیچ اطلاع رسانی را از این برنامه دریافت نخواهید کرد و برای دیدن پیام ها تنها باید وارد برنامه شوید.

– اما اگر بخواهید فقط گروه خاصی را میوت کنید باید وارد گروه شده و سه نقطه دست راست را انتخاب کرده و مدت میوت را انتخاب کنید. یا با برداشتن تیک Show notifications در صفحه دوستان یا گروه ها هیچ اطلاع رسانی از پیام های آن ها دریافت نکنید.

 Mute کردن در گوشی های آیفون

– برنامه واتس اپ را باز کنید.

– به قسمت Setting بروید.

– به قسمت Notifications رفته و آن را غیر فعال کنید.در این صورت شما پیام ها را نخواهید دید اما اسم فرستنده را در بالای صفحه می بینید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.technology.onehowto.com

(Visited 105 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *