شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
عروس خانم ها قبل از خرید لباس عروس این ١٠ نکته را بخوانید!

عروس خانم ها قبل از خرید لباس عروس این ١٠ نکته را بخوانید!

داشتن لباس عروس زیبا و خاص آرزوی هر دختری است. ولی گاهی اوقات به دلایل گوناگون نمی شود لباس عروس مناسب خود را پیدا کنیم. در این مطلب نکاتی در مورد خرید لباس عروس برای شما اورده ایم به امید ان که بتوانید لباس عروس زیبایی را انتخاب کنید.

۱. تعداد کسانی که برای خرید لباس عروسی شما را همراهی می کنند می بایست محدود باشد
همراهی تعداد زیادی از افراد به هنگام خرید فقط باعث می شود شما با نظرات مختلف روبرو شوید و احساس سردرگمی کنید. فقط از یک یا دو نفر از نزدیک ترین اعضای خانوادتان برای همراهی کمک بخواهید، بدین وسیله شما خواهید توانست لباس  رویایی خود را در بهترین شرایط پیدا کنید.

۲. از بودجه خود برای خرید لباس عروسی مطمئن شوید
به یاد داشته باشید که در طی مراسم هزینه های پنهان بسیاری را متحمل خواهید شد. قبل از این که به خرید بروید تمام هزینه های مراسم را پیش بینی کنید و سپس بودجه ای را به لباس عروسی اختصاص دهید، سپس به خرید بروید.

۳. خونسرد باشید
هزاران مزون، بوتیک های لباس عروس و غیره وجود دارد، شما نمی توانید همه ی آن ها را امتحان کنید و بهترین را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هر چه لباس های بیشتری ببینید، انتخاب تان سخت تر خواهد شد. از قبل لباس متناسب با اندام خود را تشخیص دهید تا گزینه های تان محدود شود، سپس به خرید بروید. مطمئن باشید اگر اصول را بدانید و به آن ها عمل کنید بهترین شرایط برای تان محیا خواهد شد.

۴. نه تنها برای خرید لباس عروسی بلکه برای همه کارها یک وقت از قبل رزرو کنید
در حالی که شما ممکن است خوش شانس باشید و فروشنده ای را پیدا کنید که بتواند وقتش را به شما اختصاص دهد. اما سعی کنید از قبل قرار ملاقات ها را تنظیم کنید تا مطمئن شوید یک فروشنده حدود یک ساعت را به صورت کامل به شما اختصاص خواهد داد.

۵. مزونها یا بوتیک های خوب را شناسایی کنید
همان طور که در موارد قبلی هم اشاره کردم، گشتن همه ی بوتیک ها فقط شما را خسته و سردرگم خواهد کرد. بنابراین قبل از این که به خرید بروید بهترین مکان های فروش و دوخت لباس عروس را شناسایی کنید و سپس وقتی را برای بازدید رزرو کنید.

۶. قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را بخرید
قبل از این که لباس عروسی شما دوخته یا خریده شود، شما باید از میزان بلندی کفش خود آگاه باشید. بنابراین بهتر است به هنگام خرید و یا پرو، کفش های خود را به پا کنید تا لباس کاملا اندازه ی شما باشد.

 

۷. لباس زیر مناسب به تن داشته باشید
لباس زیر در دوخت لباس شما بسیار موثر است. اگر شما عادت دارید از نوع خاصی از لباس زیر استفاده کنید حتما آن را با فروشنده و یا خیاط در میان بگذارید. چون ممکن است این مسئله برای آن ها مهم باشد و براساس آن طرح متفاوتی ایجاد کنند.

۸. در مورد همه متعلقات مانند تاج و تور از همان ابتدا صحبت کنید
متعلقات لباس عروسی مانند تور، شنل، تاج و غیره از موارد مهمی است که از همان ابتدا باید در مورد آن ها صحبت کنید و به تعویق نیندازیدشان. هم از لحاظ هزینه و هم وقت گیر بودن مهم است که از همان ابتدا به آنها پرداخته شود. .

wedding-22

۹. سالن عروسی را قبل از خرید لباس عروسی ببینید
سالن عروسی هم مانند کفش، لباس زیر و اندام شما روی انتخاب شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. ممکن است عروسی شما در باغ باشد و یا در تالار عروسی بزرگ و یا در یک خانه ی بزرگ، هر کدام از این شرایط و مکان ‍ ها ایجاب می کند برای راحتی لباس متناسب با آن را انتخاب کنید. بنابراین قبل از انتخاب حتما این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید.

۱۰. قبل از خرید لباس عروسی مشاوره  با متخصصان لباس را فراموش نکنید
حتما از مطالب گفته شده در موارد بالا نتیجه گرفته اید که مشاوره و گرفتن راهنمایی از متخصصان تا چه اندازه در یک انتخاب خوب و تجربه ی شیرین خرید به شما کمک خواهد کرد.

منبع: بهترین ها

(Visited 294 times, 1 visits today)

Bride putting on wedding shoes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *