جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
خانم ها/ با مردانی که عاشق تماشای فوتبال هستند چگونه کنار بیایید؟

خانم ها/ با مردانی که عاشق تماشای فوتبال هستند چگونه کنار بیایید؟

اختصاصی چاره چی / همانطور که می دانید اغلب آقایان عاشق تماشای برنامه های زنده ورزشی به خصوص فوتبال هستند که این مساله برای همسران آن ها کمی آزار دهنده است.

باید توجه داشته باشید که اگر بین شما و همسرتان بابت تماشای مسابقات اختلاف ایجاد شده، راه حل آن پاک کردن صورت مساله مثل خاموش کردن تلویزیون نیست و باید کمی تعاملی تر با او برخورد کنید.

ما در این مطلب به آنچه خانم ها می توانند در این شرایط انجام دهند که برای همسرشان هم دور از انتظار نباشد، اشاره می کنیم.

– اگر شما به روابط اجتماعی اهمیت بیشتری می دهید و دوست دارید به جای تماشای فوتبال و بازی های دیگر با دوستان و آشنایانتان رفت و آمد کنید، بهترین کار این است که پیش از شروع مسابقه برای یک مهمانی خودتان را آماده کنید و دوستان خود و دوستان همسرتان را برای تماشای مسابقه در کنار هم دعوت کنید.در این صورت به نیازهای هردوی شما پاسخ مثبت داده می شود.

– هیچ گاه بین بازی از او نخواهید که کار دیگری انجام دهد یا شما را برای گردش به بیرون ببرد، هر چقدر شما به این علاقه او احترام بگذارید و شرایط را برای دیدن مسابقات فراهم کنید او هم توجه بیشتری به خواسته هایتان می کند.

– آقایان دوست دارند در تفریحات دلخواهشان، همسرشان کنار آن ها باشد، می توانید تنقلاتی را که او دوست دارد فراهم کنید یا فضای تماشای مسابقات را با تنظیم صدا و تصویر برایش جذاب تر کنید.

– اگر از بازی که همسرتان تماشا نمی کند سر در نمی آورید با سوال هایتان می توانید به آن بازی علاقمند شده و رابطه ی بهتری با همسرتان داشته باشید.

– آقایان از اینکه همسرشان اطلاعات خوب و جالبی در ارتباط با نحوه ی بازی یا بازیکنان دارند، لذت می برند، پس می توانید قبل از شروع بازی یک سرچ ساده در اینترنت بکنید.

– اگر فرزند کوچکی دارید، هنگام تماشای مسابقات او را به گردش ببرید یا با او بازی کنید تا همسرتان بتواند بازی را تماشا کند.

– اگر بازی مهمی در پیش است می توانید همسرتان را با خرید یک بلیط سورپرایز کنید.

– دیدن مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال موجب نشاط بیشتری برای همسر و خانواده شما خواهد شد، پس سعی نکنید با حذف آن همسرتان را عصبی کنید.

download

– و در آخر آنکه اگر به ورزش و دیدن مسابقات ورزشی علاقه ندارید سعی کنید با همسرتان صادق باشید و اگر دوست ندارید مسابقات را تماشا نکنید اما از نقش حمایتی تان هم غافل نشوید و اجازه دهید او هم به خواسته ها و علائقش توجه بیشتری داشته باشد.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.newsok.com

(Visited 86 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *