جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
چگونه می توانیم دوستانمان را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

چگونه می توانیم دوستانمان را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

اختصاصی چاره چی / اینستاگرام یک شبکه اجتماعی معروف و محبوب به خصوص برای عاشقان عکاسی با عکس های با کیفیت است که شما می توانید با دوستان ، بازیگران و هنرمندان دیگر هم در ارتباط باشید.

همان طور که می دانید، شما در شبکه های دیگر اجتماعی مثل تلگرام ، واتس اپ، وایبر و .. تنها با داشتن شماره ی دوستان تان می توانید به طور مستقیم با آن ها در تماس باشید، این قابلیت در اینستاگرام هم وجود دارد اما با روشی متفاوت.

اینستاگرام مثل دیگر شبکه های اجتماعی دارای کادر جستجو برای پیدا کردن مخاطبان و دوستان است که این مخاطب ممکن است از اسم اصلی و یا عناوین مستعار خود برای پروفایلش استفاده کرده باشد که شما باید یک سری اطلاعات اولیه را از او داشته باشید.

پیدا کردن دوستانتان در اینستاگرام تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد و ابتدا باید با وارد کردن یوزر و پسوردتان وارد اکانت تان شوید.

سپس روی عکس ذره بین کلیک کرده و به صفحه جستجو می روید، در اینجا با ۴ گزینه ی Top، People، TagوPlace روبرو می شوید.

img_10746_ins_48943_600

گزینه ی Top برای جستجوی افراد معروف و شرکت های خاص به کار می رود.

با گزینه ی People هم می توانید نام افراد را جستجو کنید.

در تب Tag شما می توانید اگر به اسم کامل آیدی فرد مورد نظر دسترسی ندارید، از روی عکس هایی که در آن ها تگ شده او را پیدا کنید.

در قسمت Place هم می توانید افراد را بر اساس موقعیت جغرافیایی آن ها پیدا کنید.

شما همچنین می توانید دوستانتان را در شبکه های اجتماعی دیگری که دارید، مثل فیسبوک، وارد اینستاگرامتان کنید، برای اینکار به صفحه ی اول اکانت تان رفته و روی سه نقطه در سمت چپ کلیک کنید.

img_10746_ins_48945_600

در اینجا شما می توانید از دوستانتان در فیسبوک، واتس اپ، ایمیل و .. برای ملحق شدن به شما در اینستاگرام دعوت کنید یا آنکه در قسمت Find Contacts برنامه به شما می گوید که کدامیک از مخاطبان تلفن شما دارای اینستاگرام هستند تا از آن ها دعوت کنید.

img_10746_ins_48946_600

شما می توانید، آن هایی را که می خواهید تصاویرشان را در قسمت فید اینستاگرام تان ببینید، Follow کنید.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.onehowto.com

(Visited 53 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *