جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
ایده هایی برای داشتن یک شب رویایی و عاشقانه بعد از تولد فرزندتان

ایده هایی برای داشتن یک شب رویایی و عاشقانه بعد از تولد فرزندتان

اگر شما هم صاحب فرزند باشید می دانید برنامه ریزی برای یک شب ویژه و دونفره در بیرون چقدر سخت است. ولی باز هم وجود فرزند دلیل نمی شود که ساعت های دونفره خود را فراموش کنید و خودتان را وقف زندگی کنید. در این مطلب با چند ایده بکر و ویژه برای داشتن ساعت هایی دونفره و خاص همراه شما هستیم.

۱- نسبتاً دیر شام بخورید.
صبر کنید تا بچه ها به خواب روند و سپس یک شام خوب سفارش دهید یا یک شام عاشقانه دونفره زیر نور شمع ترتیب دهید.
۲- شب فیلم دیدن
فیلم هایی هست که نباید با خانواده تماشای شان کنید و مخصوص بزرگسالان هستند. تا دیروقت بیدار بمانید تا بتوانید یک فیلم هیجان انگیز یا اکشن را با هم تماشا کنید.
۳- پیک نیک در حیاط خانه
می دانستید که حیاط خانه می تواند محلی عالی برای قرار بعدی شما باشد؟ سبد پیک نیک خود را بردارید و به سمت حیاط بروید. همچنین می توانید موسیقی را هم به آن اضافه کنید.
۴- به سراغ آلبوم ها/جعبه های خاطرات بروید.
کمی برای مرور روند زندگی خانوادگی تان وقت بگذارید. به عکس های تان نگاه کنید، به خاطراتی که با هم داشته اید بخندید و ببینید چطور همیشه در کنار هم بوده اید. همه ما صندوقچه هایی برای نگهداری خاطراتمان داریم… یک راه عالی برای قرار شبانه!
۵- تماشای فیلم عروسی
کیست که از یادآوری آن روز خاص خوشحال نشود؟ زمانی را صرف تماشا و لذت بردن دو نفره از فیلم ازدواج تان کنید. برای سرگرمی بیشتر، می توانید به یاد آن روزها به یکدیگر دسر بدهید.
۶- یک آدم برفی بسازید.
این فعالیت بانمک زمستانی را به خودتان یادآوری کنید و دوباره بچه شوید! فقط برای ساختن صورت آدم برفی به کمی وسایل نیاز دارید.
۷ – نوشیدنی در حیاط (یا ایوان جلوی خانه)
در پایان روز، گوش دادن به صداهای عصرگاهی و تماشای غروب خورشید می تواند بسیار آرام بخش باشد. این لحظات را در کنار هم در حیاط خانه بگذرانید و همزمان یک لیوان از نوشیدنی محبوب خودتان را بنوشید!
۸- با هم آشپزی کنید
کار مشترک در آشپزخانه بسیار سرگرم کننده است (و البته گاهی نیاز به صبر هم دارد). یک دسر خاص تهیه کنید یا می توانید برای صبحانه فردای تان غذایی آماده کنید.
۹- به دنبال صور فلکی بگردید.
شاید هنوز برخی صور فلکی را به خاطر داشته باشید، اما نقشه های ستارگان هم می تواند به شما کمک کند. تمرکز بر یک آسمان پر از ستاره راهی رمانتیک و آرامبخش برای گذران وقت با همسرتان است. فرزندان ما خیلی خوب این صور فلکی را می شناسند و ما هم می توانیم در کنار هم این شگفتی های خلقت خداوند را کشف کنیم.
۱۰- شعر یا نامه بنویسید
هر کدام در یک طرف اتاق بنشینید و برای یکدیگر شعر یا نامه عاشقانه بنویسید. سپس آن را برای هم بخوانید یا نامه های تان را با هم عوض کنید.
۱۱- با هم مطالعه کنید
نویسنده ای را پیدا کنید که محبوب هردوی شما باشد و با هم کتاب هایش را مطالعه کنید. شاید دلتان بخواهد این مطالعه مشترک را به یک قرار شبانه خاص بدل کنید یا هر عصر یک بخش از کتاب را بخوانید تا به پایان برسد.
۱۲- در کنار آتش یکدیگر را بغل کنید
این یکی از محبوبترین روش ها است. هیچ چیز به اندازه در آغوش گرفتن عشق زندگی تان، در کنار شعله های آتش لذت بخش نیست.  بودن در آغوش معشوقتان بسیار لذت بخش است.

منبع: آریا سلامت

(Visited 17 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *