دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
امسال چه مدل مویی مد است؟

امسال چه مدل مویی مد است؟

اختصاصی چاره چی/ با به پایان رسیدن سال و دهه گذشته و با ورود به سال ۲۰۲۰ مدل و رنگ موهای خلاقانه و جدیدی را شاهد خواهیم بود. با در نظر گرفتن این مساله، اینجا پیش بینی ها از مدل موهای سال ۲۰۲۰ را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

کتی هیلز، مدیر بخش رنگ سالن چارلز وارتینگتون می گوید که چند سال آینده موها به سمت رنگ های لطیف اما مشخصی خواهند رفت که شلوغ و بهم ریخته هم نیستند. بلوند ملایم و سبزه های براق پرانرژی، قرمز پانچی و رنگ خاکستری دودی رنگ هایی هستند که طی سال های آینده ما را تحت تاثیر قرار می دهند. اینجا قانونی وجود ندارد. همه چیز به تجربه و رها کردن خلاقیت درونی تان بستگی دارد.

به جای اینکه کل سرتان را یک رنگ کنید، که البته نگهداری آن کار بسیار سختی است، می توانید سراغ چیزی بروید که کمتر به نگهداری نیاز دارد مانند بالیاژ یا سایه ای که وقتی ریشه موها بلند می شوند، وحشتناک نمی شوند. هیلز می گوید امسال به دنبال رنگ های با هیاهوی کمتر هستیم. زمان آن رسیده که به دنبال رنگ هایی باشیم که به نگهداری کمتری نیاز دارند اما قوی هستند و به درد شاغلان نیز می خورد.  تلاش کمتر برای درخشان نگه داشتن موها چیزی است که در دهه جدید برنده خواهد بود. اینجا چیزهای دیگری است که ما در فروشگاه داریم.

 

۱-      بالیاژ بلوند نرم

یک یا دو سال گذشته سال های جهش به سمت بلوند پراکسید بود. و همچنان به نظر می رسد مدل موی زنده ای است و در سال ۲۰۲۰ هم رنگ های نرم تری از بلوند تن های طلایی را شاهد خواهیم بود. بخصوص برای کسانی که نمی خواهند هر هشت هفته برای روتوش رنگ دوباره به سالن مراجعه کنند. هیلز می گوید یکی از راه ها برای تازه نگه داشتن موی بلوند معرفی کردن رنگ کاراملی است که به مو عمق چند بعدی می بخشد و حجم و بافت به آن اضافه می کند.

 

۲-      رنگ مسی

هیلز می گوید برای یک زمستان درخشان رنگ های قرمز مسی پانچی و زنجبیلی گرم به صورت شما انرژی می بخشد. امسال باید منتظر طیف مختلف رنگ های مسی باشیم. از مرجانی کم رنگ و توت فرنگی نرم تا زنجبیلی پررنگ و نارنجی شاد.

 

۳-      هایلات ماهگونی پررنگ

اگر می خواهید سراغ رنگ های تیره بروید یا تنها می خواهید ته چهره تان را تازه نگه دارید، سال ۲۰۲۰ با رنگ ماهگونی پررنگ گرم تر خواهد شد. هیلز می گوید اگر رنگ کمی آرام می خواهید، تن های رنگ فندقی و دارچینی را انتخاب کنید زیرا وقت آن رسیده که تن های سرد را کنار بگذارید.

برای صورت های کمی تیره، هایلایت طلایی دودی یا بالیاژ درحالیکه ریشه موها تیره باشد، انتخاب خوبی است.

 

۴-      بلوند ژولیده

درحالیکه در دهه گذشته، کوتاهی های صاف و یک دست را شاهد بودیم، در ۲۰۲۰ از شر خط های صاف راحت خواهیم شد و موها کمی نامرتب خواهند بود. برش های صاف و تیز، با لایه های نرم و بافت موی خرد شده جایگزین خواهند شد.

 

۵-      آبی کلاسیک

اگر می خواهید از جمع پیروی نکنید، موهایتان جای خوبی برای شروع است. رنگ سال ۲۰۲۰ آبی کلاسیک است و چرا سایه های یخی و آبی واقعی را روی موهای تان امتحان نکنید؟

 

۶-      فر طبیعی

طبق اظهارات کریستی دش، یکی از اینفلوئنسرهای زیبایی اینستاگرام، موی طبیعی یکی از بزرگ ترین مدل موهای سال ۲۰۲۰ خواهد بود. یک جمعیت فعالی وجود دارد که به گفتگوهای مثبت درباره موهای طبیعی و چالش درک جریان رسانه ای طبیعی، یعنی موی مشکی متعهد است.

DevaCurl، یکی از برندهای معروف موهای فر، معتقد است که DNA شما می گوید که چه مویی باید داشته باشید اما جامعه نباید به شما دیکته کند چگونه باشد. بنابراین ما آماده ایم مسوولیت کمک به انواع مختلف موی فر را برعهده بگیریم تا آنها بهترین خودشان را احساس کنند. آنها معتقدند که موی شما بیانگر این است که شما چه کسی هستید. حالا زمان این است که شما قهرمان باشید.

 

۷-      سایه های ریشه

از آنجایی که امسال سال نگهداری کمتر از موهای رنگ شده است، سایه های ریشه مو هم یکی از مدل موهای امسال است. یکی از بزرگ ترین چالش های موهای رنگ شده، نگهداری و رشد ریشه ها است. سایه های ریشه بسیار شبیه رنگ های ریشه است اما با رنگ کلی موهای شما ترکیب می شود. بنابراین راه بسیار خوبی برای حرکت از هایلات به سمت بالیاژ است.

منبع: bustle.com

(Visited 55 times, 1 visits today)