شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹
بیشترین کالاهایی که از هتل های لوکس به سرقت می روند!

بیشترین کالاهایی که از هتل های لوکس به سرقت می روند!

اختصاصی چاره چی/ در این گزارش قرار است درباره بیشترین کالاهایی که از هتل های گران قیمت جهان به سرقت می روند، صحبت کنیم. این مساله فقط درمورد خودکارها و بطری های شامپو نیست.

این یک داستان عمومی است که خودکاری را برمی داریم و در جیب مان می گذاریم یا وقتی هتل را ترک می کنیم، تعدادی صابون برای استفاده در جاده همراه خود می بریم. موارد کوچک تر بخصوص محصولات بهداشتی، بی ضرر و قابل جایگزین کردن هستند. اما آیا شما جرات می کنید تلویزیون، نیمکت سونا یا یک پیانوی بزرگ را با خود ببرید؟ یک هتل اسپای لوکس با بررسی ۱۱۵۷ هتل چهار و پنج ستاره که بیشتر هم در اروپا قرار گرفته اند، بیشترین مواردی که از هتل ها به سرقت می روند را اعلام کرد.

 

هتلداران گزارش های عجیب و غریبی از وسایلی که گم شده اند، ارایه داده اند که معمولا توسط میهمانان به سرقت رفته اند:

 

تشک: از هتل های بررسی شده، ۴٫۲ درصد اعلام کردند که میهمانان تشک ها را از اتاق های شان خارج کرده اند و با خود برده اند. این تحقیق همچنین نشان داد افرادی که در هتل های پنج ستاره اقامت دارند، هشت برابر بیشتر از کسانی که در هتل چهار ستاره اقامت دارند، تشک ها را با خود برده اند.

 

آباژور: ۴٫۳ درصد از هتل ها گزارش دادند که لوازم روشنایی از اتاق ها دزدیده شده است.

 

تلفن: تقریبا پنج درصد از هتل ها گزارش داده اند که گوشی تلفن های شان از اتاق ها به سرقت رفته اند.

 

ست تلویزیون: ۶٫۱ درصد از هتل ها گزارش دادند که ست های تلویزیون از اتاق های شان ناپدید شده اند و میهمانان فرانسوی شان به احتمال زیاد مجرم هستند. جالب اینجاست که این وسایل در هتل های پنج ستاره ۹ برابر بیشتر از هتل های چهار ستاره به سرقت رفته اند.

 

قهوه ساز: میهمانان هتل های پنج ستاره پنج برابر بیشتر از هتل های چهار ستاره دستگاه های قهوه ساز را دزدیده اند. که در میان هتل های مورد بررسی ۶٫۹ درصد بوده است.

 

حباب لامپ: بیش از هفت درصد هتل ها گزارش دادند که لامپ های برق از اتاق ها به سرقت رفته اند و به نظر می رسد مقصران احتمالی آن میهمانان هلندی هستند.

 

سشوار: بیش از هشت درصد هتل های مورد بررسی اعلام کردند که سشوارها معمولا همراه بقیه وسایل میهمانان بسته بندی شده و برده می شوند.

 

ریموت کنترل: در میان هتل های چهار ستاره، ۱۴٫۱ درصد گزارش دادند که ریموت کنترل آنها به سرقت رفته است و این رقم ۲٫۹ درصد در هتل های پنج ستاره بوده است که در میان تمامی هتل های بررسی شده این رقم ۹٫۱ درصد است. جای تعجب نیست که میهمانان فرانسوی به ریموت کنترل ها بیشتر علاقه دارند و همین ها بیشترین ست های تلویزیون رو نیز با خود برده اند.

 

تبلت: ۱۲ درصد از هتل ها اعلام کردند که تبلت های موجود در اتاق ها بعد از چک آوت گم شده اند. احتمال سرقت تبلت ها در هتل های پنج ستاره هشت برابر بیشتر از هتل های چهار ستاره است.

 

ظروف: تقریبا ۱۳ درصد از هتل ها اعلام کردند که ظروف موجود در اتاق ها در چمدان های مسافران بسته بندی شده و آنها را برده اند. اتریشی ها در این میان بیش از سایرین مقصر هستند.

 

بالش: شاید بخاطر اینکه مسافرت افراد را خسته می کند، آنها معمولا در طول سفر عمیق تر می خوابند، اما اغلب جذب بالش های هتل می شوند. بیشتر از ۱۴ درصد هتل ها گزارش دادند که ۱۴ درصد بالش ها به سرقت می روند و بیشترین مقصر آن آمریکایی هایی هستند که برای تعطیلات به این هتل ها سفر کرده بودند.

 

پتو: تقریبا ۱۶ درصد از هتل داران می گویند که پتوها از تخت ها جدا می شوند و هرگز بازنمی گردند. میهمانان هتل های پنح ستاره چهار برابر بیشتر از سایرین این پتوها را همراه خود به جاده بردند.

 

 آثار هنری: بیش از ۲۰ درصد هتل ها اعلام کرده اند که لوازم دکوری آنها گم می شوند و جالب این است که این کار توسط مسافران لوکس و گران اتفاق می افتد. میهمانان هتل های پنج ستاره پنج برابر بیشتر از مسافران هتل های چهار ستاره کارهای هنری را غارت می کنند.

 

باتری: میهمانان هتل های آمریکایی بیش از بقیه باتری اتاق ها را خالی می کنند. طبق بررسی های انجام شده ۲۲ درصد از هتل های مورد بررسی این مساله را اذعان کرده اند.

 

لوازم آرایشی: به نظر می رسد که میهمانان هتل های پنج و چهار ستاره در یک چیز مشترک بوده اند و آن هم به بردن محصولات آرایشی برمی گردد. تقریبا ۳۳ درصد از هتل ها گزارش دادند که محصولات آنها را مسافران با خود برده اند. مقصران اصلی؟ میهمانان آلمانی و بریتانیایی.

 

کارد و چنگال: تقریبا ۳۴ درصد از هتل ها اعلام کردند که چنگال ها، چاقوها و قاشق های آنها در اتاق ها نبوده اند.

 

خودکار: شاید برایتان جالب باشد که بدانید ۳۹٫۱ درصد از هتل ها گزارش دادند که خودکارهای آنها را می برند.

 

آویز: هیچ کس دلش نمی خواهد در طول سفر لباس هایش چروک باشد. شاید به همین دلیل است که ۴۹٫۳ درصد از هتل ها اعلام کرده اند که آویز لباس ها از کمدها به سرقت رفته اند.

 

تن پوش: مانند لوازم آرایشی، آلمانی ها و بریتانیایی ها بیش از سایرین تن پوش های حمام را به عنوان سوغاتی با خود برده اند. بطوریکه بیش از ۶۵ درصد هتل های مورد بررسی اعلام کردند که تن پوش های شان به سرقت رفته اند.

 

حوله: طبق اعلام هتل ها ۷۷٫۵ درصد از هتل های مورد بررسی اعلام کرده اند که حوله های شان به سرقت رفته اند بطوریکه حوله ها متداول ترین کالایی هستند که طعمه مورد علاقه میهمانان دزد هستند.

منبع: thepreviewapp.com

(Visited 5 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *