دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹
ببینید/ چطور با یک دست بند کفش‌ما‌ن را ببندیم؟
video

ببینید/ چطور با یک دست بند کفش‌ما‌ن را ببندیم؟

اختصاصی چاره چی/ بیشتر ما یادگرفته ایم که چگونه با استفاده از هر دو دست مان بند کفش هایمان را گره بزنیم. در اینجا برای شما ویدیویی را آماده کرده ایم که نشان می دهد مگان، ورزشکار پارالمپیک آمریکایی، چگونه قبل از یک مسابقه بزرگ و فقط با یک دست بند کفشش را می بندد.

اَبستِن، کسی که در دو صد متر و دویست متر دویده و مدال آورده، دست چپ خود را از دست می دهد، اما این مساله باعث نمی شود که او انجام همه کارهایش، شامل بستن بند کفش هایش، را خودش انجام ندهد. او توضیح می دهد که ابزارهای زیادی وجود دارند که می توانند این کار را برای او انجام دهند اما او روش عالی و شگفت انگیز خود را توسعه داده که تقریباً هر فرد دیگری هم می تواند یاد بگیرد. توضیحات این روش در ویدیو پیوست شده آمده است و همچنین در ادامه نیز برای شما خواهیم گفت که چطور می توانید فقط با یک دست بند کفش خود را ببندید:

  1. با بند کفش خود در دوطرف شروع کنید و سپس آنها را در وسط کفش از روی هم رد کنید و یک گره ساده بزنید.
  2. یکی از طرفین بند کفش را زیر کفش برده و همانجا نگه دارید، سپس بندها را محکم بکشید
  3. با بند آزاد یک حلقه ایجاد کنید بعد آن را بین انگشت شست و اشاره خود نگه دارید
  4. حالا آن بندی که زیر کفش گذاشته بودید را با انگشت وسط گرفته و سپس آن را دور آن حلقه ای که قبلاً ایجاد کرده بودید، حلقه کنید
  5. بعد ازا ینکه آن را دور حلقه قبلی حلقه کردید آن را بکشید تا حلقه دوم آن هم ایجاد شود
  6. یک حلقه را با انگشت وسطی و انگشت انگشتر نگه دارید و حلقه بعد را با انگشت شست و اشاره، سپس بکشید تا گره محکم شود

انجامش دادید! بند کفش تان گره خورده و دیگر نیازی به دست دیگر نیست. با کمی تمرین شما می توانید فقط در چند ثانیه آن را انجام دهید. حتی اگر دست یا بازوی تان را هم از دست دادید یا فقط می توانید از یک دست تان استفاده کنید و دست دیگر شما بند است، مثلا کسانی که به تازگی پدر یا مادر شدند. همچنین می تواند در جمع شما را هم سرگرم کند.

منبع: lifehacker

(Visited 7 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *