جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
ستاره های هاليوودي که رابطه خوبی با فضای مجازی ندارند!

ستاره های هاليوودي که رابطه خوبی با فضای مجازی ندارند!

شبکه های اجتماعی بهترین راه برای ایجاد شبکه ارتباطی و مطلع شدن از اتفاقاتی است که در دنیا رخ می دهد. درست مثل روزنامه از جدیدترین آلبوم ها تا جدیدترین محصولات برندها، شبکه های توییتر، فیسبوک یا اینستاگرام برای هنرمندان می تواند بهترین انتخاب باشد.

وقتی ستاره ها وارد شبکه های اجتماعی می شوند طرفدارانشان از آن ها انتظار دارند که صفحات پابلیک و عمومی داشته باشند تا بتوانند از مسائل خصوصی آن ها مطلع باشند. شاید بعضی از هنرمندان و ستاره های مشهور دوست داشته باشند کوچک ترین حرکات و اتفاقات زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند اما همه آن ها مثل هم نیستند و برخی ترجیح می دهند حریم خصوصی خودشان را حفظ کنند و تا جای ممکن از شبکه های اجتماعی دور باشند.

 

برد پیت
این سوپر استار هالیوود ادعا کرده است که سعی می کند از تکنولوژی تا جای ممکن دور باشد. او می گوید ترجیح می دهد به جای این که ساعت ها وقت خود را بات شبکه های اجتماعی بگذراند به یک فعالیت جسمی بپردازد تا از سلامت جسمی برخوردار باشد.

World premiere gala screening of 'By the Sea' at TCL Chinese Theater - Red Carpet Arrivals Featuring: Brad Pitt Where: Hollywood, California, United States When: 05 Nov 2015 Credit: FayesVision/WENN.com

آنجلینا جولی
آنجلینا جولی ترجیح می دهد از شبکه های اجتماعی دور باشد. او ادعا کرده است که علاقه ای به تکنولوژی ندارد و تا کنون اکانت فیسبوک یا توییتر نساخته است. او به عنوان ستاره سینما و فعال حقوق بشر ترجیح می دهد زمان با ارزشش را با کودکانش بگذراند. او هیچ وقتی برای شبکه های اجتماعی ندارد.

angelina_jolie

ساندرا بولوک
ساندرا یکی از با استعدادترین بازیگران در صنعت فیلم سازی هالیوود است. او همیشه بیش از حد انتظار در فیلم هایش نقش ایفا می کند اما در شبکه های اجتماعی تا کنون نقشی نداشته است. او ترجیح می دهد زندگی خصوصی اش را خصوصی نگه دارد. این هنرمند دوست ندارد با هجوم مردم و عکاسان رو به رو شود و حتی از گرفتن عکس سلفی نیز متنفر است.

LONDON, ENGLAND - JUNE 11: Sandra Bullock attends the World Premiere of "Minions" at Odeon Leicester Square on June 11, 2015 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

دانیل رادکلیف
دانیل رادکلیف بازیگر هری پاتر از حضور در فیسبوک و توییتر خودداری کرده است. او دوست ندارد که تمام لحظات زندگی اش را در معرض عموم قرار دهد. دانیل ترجیح می دهد زندگی خصوصی اش را حفظ کند به همین دلیل هرگز به سمت شبکه های اجتماعی نیامده است.

Daniel Radcliffe, a cast member in "Kill Your Darlings," poses at the premiere of the film on day 6 of the 2013 Toronto International Film Festival at Roy Thomson Hall on Tuesday, Sept. 10, 2013 in Toronto. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

جنیفر لورنس
جنیفر لورنس تا کنون اکانت اینستاگرام و توییتر نداشته است و این باعث شده تمام طرفدارانش نا امید شوند. البته دلیل قانع کننده ای برای دوری او از شبکه های اجتماعی هست و آن هم به زمانی باز می گردد که موبایل جنیفر هک شد و تمام عکس های خصوصی اش در اینترنت به اشتراک گذاشته شد. این اتفاق می تواند بدترین تجاوز به حریم خصوصی یک هنرمند باشد. با چنین اهانتی که از سوی دنیای دیجیتال به او شده کاملا طبیعی است که نخواهد در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد.

cpdlfnm4mvn1dnhfvmz9

کریستین استوارت
کریستین در مصاحبه ای گفته است توییتر در تمام زندگی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. افراد زیادی بوده اند که با تصاویر ساختگی ادعا کرده اند اکنون کنار کرستین نشسته اند و این مثل این است که بدون اجازه وارد زندگی خصوصی دیگران شوید. این کار امروزه بسیار شایع شده که از عهده هر کسی برمی آید. فقط یک دوربین و یک اکانت توییتر کافی است تا خودتان را به جای یک خبرنگار جا بزنید.

new-ftvshat-kristen-stewart-7

تینا فی
به عقیده تینا چیزی کسل کننده تر از بودن در توییتر نیست. او معتقد است شبکه های اجتماعی جای انسان های کسل کننده ای است که می خواهند خودشان را ابراز کنند. خواندن درباره مشکلات دیگران و نوشتن توییت درباره هنرمندان و بازیگران رفتاری کاملا غیر عقلانی است. به همین دلیل سعی می کند کاملا از این محیط ها دور باشد.

bigslider

کایرا نایتلی
کایرا نایتلی بازیگر فیلم دزدان کارائیب از اینترنت متنفر است. به اعتقاد او دائما چک کردن ایمیل و شبکه های اجتماعی رفتاری غیر انسانی است. او یک اکانت در توییتر ساخته اما تنها ۱۲ ساعت در آن فعالیت کرده است. و بعد از ۱۲ ساعت اکانتش را دی اکتیو کرده است. به اعتقاد کایرا دنیای شبکه های اجتماعی برای کسانی است که می خواهند چیزی غیر از آنچه هستند نشان دهند.

image_13941112568_keira-knightley

جنیفر آنیستون
سال هاست که از ساخت فیلم فرندز می گذرد اما جنیفر آنیتسون هنوز هم یکی از هنرمندان قابل تحسین است. او فاصله خود را با توییتر، فیسبوک و اینستاگرام حفظ کرده است.جنیفر می گوید هرگز نمی تواند دنیای دیجیتال را درک کند. کارهای زیادی برای انجام دادن هست چرا باید بخواهیم که آن ها را بیشتر کنیم.

jennifer-aniston-toronmovie

منبع: بدونیم

(Visited 173 times, 1 visits today)

World premiere gala screening of 'By the Sea' at TCL Chinese Theater - Red Carpet Arrivals

Featuring: Brad Pitt
Where: Hollywood, California, United States
When: 05 Nov 2015
Credit: FayesVision/WENN.com LONDON, ENGLAND - JUNE 11:  Sandra Bullock attends the World Premiere of Daniel Radcliffe, a cast member in

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *