یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
دور ریختنی هایی که پول ساز هستند

دور ریختنی هایی که پول ساز هستند

اگر دنبال راهی برای پول درآوردن هستید نگاهی به وسایل انباری خود بیندازید. گوشه انبار خیلی چیزهای هست که خاک می خورند اما می توانند منبع خوبی برای پولسازی باشند.

در ادامه با یک سری وسایل دور ریختنی که خیلی ها بابت آن ها پول پرداخت می کنند آشنا شوید.

جعبه های خالی

در سرتاسر دنیا افرادی هستند که حاضرند برای چیزهای خیلی معمولی پول پرداخت کنند. به عنوان مثال یک فروشنده در eBay تخمین زده است که جعبه های خالی عروسک امریکن گرل به قیمت ۴۵ دلار به فروش می رسد. اما سوال اینجاست که چه کسی به این جعبه های خالی نیاز دارد؟ شاید کسانی که این جعبه ها را می خرند با قرار دادن یک عروسک داخل آن دوباره آن را به فروش می رسانند. شاید هم آن را روی قفسه های کتابخانه می گذارند و از این که یک خرید موفقیت آمیز داشته اند احساس خوشحالی می کنند. البته می توان جعبه لوازم الکترونیک و یا ظرف و ظروف خانه را هم به فروش رساند. جعبه خالی گوشی های آیفون بسته به مدلشان ۱۰ دلار به فروش می رسند.

آثار کاغذی

متریال های چاپی نیز ارزش زیادی دارند. طرفداران فیلم ها حاضر هستند پول زیادی برای پوسترها و بلیط های قدیمی بپردازند. یکی از پوسترهای اورجینال از جنگ جهانی دوم صدها دلار ارزش دارد.

رول دستمال کاغذی و تخم مرغ های شانسی کیندر

برای دور ریختن رول های دستمال کاغذی و جای تخم مرغ های شناسی عجله نکنید زیرا افرادی هستند که حاضرند برای این ها پول پرداخت کنند. در فروشگاه eBay ارزش ۱۰۰ عدد رول دستمال کاغذی ۱۵ دلار و ۵۰ عدد تخم مرغ شانسی کیندر ۴ دلار است.

عطرها و آرایشی ها

کسانی که علاقه زیادی به چیزهای قدیمی و آنتیک دارند عطرها و آرایشی های قدیمی را نیز دوست دارند. به همین دلیل عطرهای دهه ۷۰ ده برابر عطرهای جدید ارزش دارند. به عنوان مثال طرفداران عطرهای کلاسیک اروپایی حاضرند بابت شیشه خالی عطر شنل قدیمی پول بدهند.

جعبه اجناس دور ریختنی

بعضی از خریداران در فضای اینترنتی به دنبال کالاهایی تحت عنوان “جعبه لوازم دور ریختنی” هستند. جعبه لوازم دور ریختنی در واقع همان چیزهایی است که یک شخص به آن ها به چشم زباله نگاه می کند اما شخصی دیگر به چشم گنج. این جعبه ها گاهی اوقات دارای چیزهای ارزشمندی مثل ابزارهای قدیمی، قفل کلید و سکه هستند. تصویر بالا یکی از این جعبه هاست که به ارزش ۲۲ دلار به فروش رفته است.

لوازم الکترونیک

دوره نوارهای کاست و ویدیو کاست و رادیو کاست ها گذشته است اما هنوز هم خیلی ها هستند که به آن ها علاقه زیادی دارند. امروز این لوازم الکترونیک را می توان به قیمت ۴۰۰ دلار به فروش رساند افراد زیادی هستند که حاضرند آن ها را بخرند.

کفش های ورزشی و اسنیکرزها

قیمت کفش های ورزشی کارخانه های قدیمی شوروی از ۱۳ دلار شروع می شود در حالی که یک کفش کانورس چاک تیلور قدیمی بیشتر از طرح های جدید آن ارزش دارد مثل مدل بالا.

اسباب بازی ها

خیلی ها حاضرند پول زیادی برای خرید اسباب بازی های قدیمی شما پرداخت کنند. نه برای عروسک های کمیاب سرامیک بلکه برای عروسک های ساده و بدون موی دهه های ۷۰ و ۸۰٫ کسانی که نسبت به گذشته احساس دلتنگی می کنند حاضرند ۲۰۰ دلار یا بیشتر برای عروسک های قدیمی شما پرداخت کنند.

منبع: بدونیم

(Visited 91 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *