جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
تزیین نارگیل شب یلدا با چند ایده خلاقانه جذاب

تزیین نارگیل شب یلدا با چند ایده خلاقانه جذاب

با اختصاص دادن این مطلب به تزیین نارگیل شب یلدا قصد داریم، نمونه های زیبا از تزیین نارگیل را برای علاقمندان به سفره آرایی شب یلدا ارائه نماییم، که امیدواریم از تماشای آن ها لذت ببرید.

شب یلدا بلندترین شب سال می باشد، ایرانیان از زمان های بسیار دور تا به امروز به مناسبت این شب جشن می گیرند و سفره شب یلدا می چینند و از میوه های متنوعی برای چیدمان این سفره استفاده می نمایند، که برخی از آن ها جنبه تزیینی دارند. یکی از این میوه های تزیینی نارگیل می باشد. از این رو در ادامه می توانید با انواع تزیین نارگیل شب یلدا آشنا شوید.

روش های متفاوت برای تزیین نارگیل شب یلدا

نمونه های جذاب و دیدنی از انواع تزیینات شب یلدا وجود دارد، که به گونه ای دوست داشتنی و شیک طراحی شده اند. در مجموعه پیش رو انواع تزیین نارگیل شب یلدا را در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ایم، که ضمن لذت بردن از تماشای این تصاویر، می توانید بهترین انتخاب را برای چیدمان سفره شب یلدای خود داشته باشید.

نارگیل از جمله میوه های مناسب برای تزیین سفره شب یلدا می باشد، که با روش های دلخواه و مختلف می توان این کار را انجام داد. یکی از این روش ها استفاده از هنر حکاکی بر روی میوه نارگیل است، که در زیر مدل های از این نوع تزیین را می توانید ملاحظه کنید.

امروزه هنر میوه آرایی و تزیین میوه به شیوه های دیگری نیز صورت می گیرد. یکی از این روش ها، تزیین میوه به اشکال زیبا و همچنین به شکل حیوانات می باشد. از این رو در ادامه می توانید، تصاویر مختلف از نارگیل تزیین شده را نظاره گر باشید.

منبع: آرگا

(Visited 465 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *