جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
حمام کوچک را چگونه دکوراسیون کنیم؟

حمام کوچک را چگونه دکوراسیون کنیم؟

 

امروزه حمام در خانه های مختلف اشکال مختلفی دارد به این صورت که در آپارتمان های نقلی حمام ها کوچک و در آپارتمان های بزرگ حمام ها بزرگتر و کاربردی تر هستند. در این بخش قصد داریم نحوه دکوراسیون کردن حمام های کوچک را به شما بگوییم، طراحی حمام های کوچک شاید کار بسیار سختی به نظر بیاید اما با انتخاب های هوشمندانه و دقیق می توانید بهترین دکوراسیون را برای حمام منزل خود طراحی کنید.دکوراسیون حمام کوچک

استفاده بهینه از فضا

مهمترین نکته ای که در طراحی دکوراسیون حمام های کوچک باید رعایت کنید این است که بتوانید از فضا حداکثر استفاده را داشته باشید، فرقی نمیکند حمام منزل شما چقدر کوچک است اگر شما از فضا استفاده بهینه ببرید به حمام ایده آل و زیبایی خواهید رسید.

رنگ مناسب دکوراسیون حمام

برای انتخاب رنگ دکوراسیون حمام های کوچک سراغ رنگ های روشن بروید رنگ هایی مانند سفید، بژ، کرم و هلویی. رنگ های روشن باعث انعکاس نور شده و حمام را بزرگتر از آنچه هست نشان میدهند اما اگر حمام تان بزرگ بود میتوانستید از رنگ های تیره هم استفاده کنید.

آینه را دریابید

یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام های کوچک این است که در آن از آینه استفاده کنید، آینه باعث بزرگتر و تمیز تر دیده شدن حمام شما میشود. با توجه به سبک دکوراسیون حمام تان آینه ای زیبا انتخاب کنید و حمام تان را از آنچه هست بزرگتر نشان دهید.

کفپوش مناسب حمام

بهترین کفپوشی که میتوانید برای حمام تان انتخاب کنید سرامیک است زیرا مقاوم است، تنوع رنگی بالایی دارد و راحت تمیز میشود. هم میتوانید سرامیک های ساده استفاده کنید و هم طرح دار.

منبع: نمناک

(Visited 32 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *