جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
کسب درآمد دلاری و نقد کردن سریع آن چگونه ممکن است؟

کسب درآمد دلاری و نقد کردن سریع آن چگونه ممکن است؟

فریلنسینگ شاید یکی از پیشرفته ترین و امروزی ترین روش های کسب درآمد در دنیای امروز است.

با این روش کار، بدون نیاز به حضور در مکان خاصی می توان با شرکت ها و دیگر مجموعه هایی همکاری کرد که نیازمند نیروی دورکار یا فریلنسر هستند. فریلنسینگ همچنین یکی از راه های ورود به عرصه های رقابتی بین المللی و کسب درآمد ارزی است. درآمدی که بدون تعلق به هیچ مکان و زمانی برای شما به دست می آید. اگر دوست داشته باشید می توانید وسط جنگل های گیلان در یک کلبه چوبی کار کنید یا در آپارتمان خود در مرکز شهر، پشت میز کارتان باشید. تا زمانی که پروژه ها را درست و به موقع به دست کارفرما برسانید، هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد.

اگر زیر ساخت های مربوط به دریافت درآمد ارزی را داشته باشید، به عنوان یک فریلنسر، می توانید با کارفرمایان خارجی در سراسر جهان کار کنید و درآمد خود را به دلار، یورو یا هر ارز دیگری دریافت کنید. اولین گام برای چنین کاری، داشتن یک حساب پی پال یا دسترسی به زیر ساخت های لازم جهت دریافت درآمد ارزی است که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

فریلنسینگ در ایران

وب سایت های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که به گرافیست ها، طراحان وب، برنامه نویس ها، مترجمین و هزاران شغل و حرفه دیگر، پروژه های دورکاری پیشنهاد می دهند. اگر شما هم حرفه ای را دنبال می کنید که در گوشه ای از دنیا به آن نیاز دارند، معطل نکنید و همین حالا برای درآمد دلاری اقدام کنید. ما در نیک پرداخت به شما برای دریافت و نقد کردن درآمد ارزی کمک می کنیم.

مسلما در کشور ما افراد با استعداد زیادی وجود دارند که می توانند در بازارهای بین المللی، با افراد دیگر رقابت کرده و به سرعت پیشرفت کنند. محدودیت های مالی بین المللی نباید باعث شود که متخصصان ما از این عرصه دور بمانند.

دریافت و نقد کردن درآمد ارزی

اکثر وب سایت هایی که پروژه های فریلنسینگ یا دورکاری در آن ها وجود دارد، روش پرداخت پی پال را در دستور کار خود قرار می دهند. در واقع شما برای اینکه فریلنسر بین المللی باشید، پیش از هر چیز به یک حساب پی پال نیاز دارید.

البته به دلیل بالا بودن ریسک افتتاح حساب پی پال به عنوان یک ایرانی، بهتر است با افرادی مشورت کنید که سال ها در این رابطه فعال بوده و با تمام ریسک های این کار آشنا هستند. نیک پرداخت با سال ها تجربه در زمینه خدمات پی پال آماده افتتاح حساب پی پال برای فریلنسرها یا افرادی است که به هر دلیل نیاز به این حساب بین المللی دارند.

ممکن است به عنوان یک فریلنسر یا شرکتی که تعاملات مالی متعددی با خارج از کشور دارد، هزینه افتتاح یا ریسک نگهداری از حساب پی پال برای شما منطقی نباشد. در این صورت، می توانید به جای افتتاح حساب پی پال، از زیرساخت هایی که در نیک پرداخت در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید و درآمد ارزی خود را در مدت زمان کوتاهی نقد کنید. نقد کردن درآمد ارزی یکی از سرویس های ویژه ای است که توسط ما ارائه می شود.

نقد کردن درآمد ارزی در نیک پرداخت

نرخ خوب خرید پی پال در نیک پرداخت به همراه تسویه بسیار سریع مبلغ درآمد ارزی در کنار ساعات پشتیبانی طولانی در این مجموعه، خیال شما را بابت نقد کردن موجودی حساب پی پال راحت می کند. به عنوان یک فریلنسر، ما برای شما یک پشتیبان اختصاصی تعریف می کنیم که تمام امور شما را پیگیری کرده و مشکلات احتمالی به وجود آمده در زمینه پی پال را خیلی سریع حل کند.

مزایای افتتاح حساب پی پال با استفاده از خدمات نیک پرداخت

داشتن یک حساب پی پال و استفاده از آن یه عنوان فردی که ساکن ایران است، می تواند مشکلاتی مانند محدود شدن (Limit) یا بسته شدن (Close) را به همراه داشته باشد. در صورت عدم برخورداری از راهنمایی و پشتیبانی مناسب، احتمال بروز چنین مشکلاتی بسیار بالا می رود.

وقتی به عنوان یک فریلنسر تمام درآمد ماه خود را در یک حساب پی پال گذاشته اید، حتما دوست ندارید به خاطر اشتباهی که می توانستید جلوی آن را بگیرید، درآمد یک ماه خود را از دست بدهید. بنابراین بهتر است این کار را به افرادی بسپارید که بیش از ۱۰ سال در زمینه افتتاح حساب پی پال تجربه دارند و همه راه ها را امتحان کرده اند.

منبع: زومیت

(Visited 53 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *