دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
۵ یادآوری برای این که انتخاب‌های درست در زندگی داشته باشید

۵ یادآوری برای این که انتخاب‌های درست در زندگی داشته باشید

اختصاصی چاره چی/ همه با شرایطی به دنیا می آیند که خودشان نقشی در آن نداشته اند. شما انتخاب نکردید که در چه خانواده ای به دنیا بیایید و شرایط بچگی برایتان طراحی نشده بود. در زیر ۵ چیزی که موقع انتخاب های زندگی باید به یاد داشته باشید  را آورده ایم.

همیشه با پایان شروع کنید

ما انتخاب  می کنیم و این انتخاب ها ما را می سازند. به جلو سفر کنید و نتیجه ای که می خواهید را تعیین کنید.

انتخاب هایتان باید معنایی داشته باشد

انرژی تان را روی زمان حال بگذارید. به مسیری که تعیین کردید نگاه کنید. آیا انتخاب های فعلی تان شما را نزدیک تر به هدف می کنند؟ چه کاری را باید متوقف کنید و چه کاری را باید ادامه دهید؟

همیشه خودتان را انتخاب کنید

تظاهر کردن به یک نفر دیگر بود خسته کننده است. برای مدت طولانی این کار را بکنید تا فراموش کنید که خود واقعی تان چه کسی است.

انتخاب ها را ساده کنید

ما در محیط پر از انتخاب زندگی می کنیم و چون اطلاعات بسیار است، ترجیح می دهیم انتخاب های زیاد داشته باشیم. اما تحقیقات نشان می دهد افرادی که انتخاب های زیادی دارند، در انتخاب کردن مشکل بیشتری هم دارند. اگر انتخاب ها را ساده نکنید، پروسه فکری تان فلج می شود. همیشه انتخاب های کم تر به نتایج بهتری منتهی می شود.

هیچ وقت برای یک انتخاب خوب دیر نیست

جایی که در زندگی هستید موقتی است اما جایی که در زندگی می رسید دائمی است.چگونه رسیدن از نقطه الف به نقطه ب مربوط به شما است. نمی توانید با یک رفتار منفی نگر به نتایج مثبت برسید و هیچ کس نمی تواند برایتان انتخاب کند مگر این که خودتان اجازه دهید. نگذارید گذشته شما را بی حرکت کند. از انتخاب های بد درس بگیرید.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: BBC

(Visited 8 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *