پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
چگونه موهایمان را به صورت طبیعی رنگ کنیم؟

چگونه موهایمان را به صورت طبیعی رنگ کنیم؟

اختصاصی چاره چی/ رنگ مو کار مهمی برای خانم ها است. خانم های زیادی در سراسر جهان از رنگ مو استفاده می کنند. با این حال این رنگ موها شامل مواد شیمیایی خطرناکی هستند. خوشبختانه گزینه های طبیعی برای رنگ کردن مو بدون مواد شیمیایی وجود دارد.

برای موی قرمز

شما به آب هویج و روغن نارگیل نیاز دارید. این دو را ترکیب کنید و ترکیب را به مویتان بزنید. سپس از یک پلاستیک برای بستن موهایتان استفاده کنید و بگذارید ۶۰ دقیقه بماند. مویتان را به صورت معمولی بشورید و نرم کننده بزنید.

موی بلوند یا طلایی

شما به ۸ قاشق بابونه، ۳۰۰ میلی لیتر آب و آب لیمو نیاز دارید. گل های خشک بابونه را در ظرف بگذارید و آب داغ در ظرف بریزید. ترکیب را به مدت ۱۵ دقیقه گرم کنید و بگذارید سرد شود. در آخر آب لیمو اضافه کنید. ترکیب به دست آمده را روی موها بمالید و شانه کنید. حالا بگذارید خشک شود. سپس به صورت معمولی موها را بشورید.

موی خاکستری

یک لیوان آب جوش را روی نصف لیوان برش های پیاز بریزید. بگذارید ۲۰ دقیقه بماند و سپس روی لیوان را بپوشانید و گرما خارج نشود. حالا با استفاده از گاز پانسمان، عصاره ترکیب را بگیرید. سپس ۲ قاشق گلیسیرین به ترکیب اضافه کنید. از این ترکیب هر روز روی موهایتان استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. به موهایتان بمالید، به صورت معمول بشورید و بگذارید خشک شود.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: unknownremedy.com

(Visited 61 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *