جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
توصیه‌هایی در خصوص استفاده از اکسسوری‌ها برای خانم‌های بزرگ سایز

توصیه‌هایی در خصوص استفاده از اکسسوری‌ها برای خانم‌های بزرگ سایز

برای به روز بودن و داشتن تیپی مناسب باید از قواعد و اصول روز دنیای مد پیروی کنید. دنیای مد برای خانم های بزرگ سایز هم راه حل هایی دارد تا بتوانند بهترین ظاهر خود را نمایش دهند. در این مطلب به چند توصیه متخصصان مد درباره استفاده از اکسسوری برای خانم های بزرگ سایز می پردازیم.

زیورآلات

خانم های بزرگ سایز نباید زیورآلات کوچک استفاده کنند زیرا دیده نخواهد شد. مچ بند، گردنبندهای بلند و بزرگ و انگشترهای پهن استفاده کنید. گوشواره های آویز نیز گزینه های مناسبی هستند (این گوشواره ها گردن کوتاه را بیشتر موردتوجه قرار می دهد).

همه زیورآلات را با هم استفاده نکنید. وقتی لباس رسمی خود را به تن می کنید، یکی از زیورآلاتی که سنگین تر است و جلب توجه می کند را استفاده کنید. ببینید می خواهید کدام قسمت از بدن شما بیشتر به چشم بیاید برای مثال شاید بخواهید گردن زیبای خود را با یک گردنبند شیک نشان دهید یا دستان خود را با دستبندی زیبا به نمایش بگذارید.

کمربند

اگر کمر پهنی دارید، می توانید از کمربند پهن با عرض ۷ سانتیمتر یا کمربند ظریف با عرض ۳ سانتیمتر استفاده کنید. کمربند به لباس شما شکل و فرم می دهد. از کمربندهایی با جنس هایی چون چرم استفاده کنید که به راحتی دور کمر پیچیده و بتوانید گره بزنید و به راحتی گشاد و تنگ کنید. کمربندهایی که جلوی آنها تزیینات مصنوعی قرار دارد، توجه را معطوف خود می کند. اگر از کمربندهای باریک استفاده می کنید، دو بند کمربند از یک رنگ با دو سایه مختلف زیبا خواهد شد. بهتر است خانم هایی که شکم بزرگی دارند، کمربند را درست در میانه شکم و محکم نبندند بلکه آن را دور باسن به طور شل بیندازید.

کفش

کفش های نوک تیز در مقایسه با کفش هایی با پنجه پهن شما را لاغرتر نشان می دهند. و البته قدرت پاشنه بلند را دست کم نگیرید. کفش هایی با پاشنه هر چند کوتاه پاهای شما را کشیده تر نشان می دهند. اگر مچ پای شما پهن است یا ساق پای چاقی دارید، از پوشیدن کفش های با بند T جلوی کفش یا بندهای مچی خودداری کنید، این کفش ها پای شما را پهن تر نشان می دهند. در عوض کفش هایی که بند آنها پشت بسته می شود استفاده کنید. حتما کفشی انتخاب کنید که در آن راحت باشید.

کیف

هیچگاه کیف دستی خیلی کوچک استفاده نکنید. وقتی روبروی آینه قدی می ایستید، کیف شما باید متناسب با اندام کلی شما باشد. اگر کیف شما در لباستان گم است، وقتی روی شانه های شماست زیاد احساس راحتی می کنید، روی دست شما دیده نمی شود، بهتر است کیف خود را عوض کنید.

کیف دستی یا آویز خیلی بزرگ، کیف های مدل کیسه، کیف مدرسه و کیف پول سایز بزرگ یا کیف هایی با بند ضربدری که بدن را می پوشاند، گزینه های خوبی هستند (سایز کیف بستگی به اندام شما دارد اما کیف کوچکتر از ۲۲ سانتیمتر استفاده نکنید). چه کیف را زیربغل بگیرید یا روی ران پا، هرچه کیف بزرگتر باشد، کمر باریکتر به نظر می رسد.

منبع: کاویاب

(Visited 36 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *