شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بهترین خودروهای سال ٢٠١٩ را بشناسید

بهترین خودروهای سال ٢٠١٩ را بشناسید

به نظر می رسد بهترین خودروهای سال ۲۰۱۹ و بعدازآن از نوع الکتریکی و هیبریدی باشند. در آن سال ها خودروهای الکتریکی کاملاً جدیدی مانند فولکس واگن ID، پورشه Mission E، مرسدس بنز EQA و مرسدس بنز EQC به بازار خواهند آمد و حتی نسخهٔ هیبریدی فورد موستانگ هم راهی بازارهای جهانی خواهد شد. بااین حال محبوبیت کراس اوورها هیچ نشانه ای از زوال و کاهش را نشان نمی دهد و به همین دلیل در لیست این مطلب که طی آن به معرفی بهترین خودروهای سال ۲۰۱۹ پرداخته ایم.

ب ام و سری ۸

معماری و ساختار پایهٔ سری ۸ جدید مستقیماً از سدان لوکس سری ۷ گرفته شده که این یعنی مقدار زیادی فیبر کربن در ساختار آن بکار خواهد رفت. همچنین به احتمال زیاد نسخهٔ پرچم دار این کوپهٔ لوکس نیز با نام M8 ارائه خواهد شد که می تواند به پیشرانهٔ ۶.۶ لیتری V12 توئین توربو متعلق به سدان M760Li مجهز باشد.

لندروور دیفندر

تنها کمی بیشتر از یک سال از زمانی که لندروور دیفندر افسانه ای از خط تولید خداحافظی کرد می گذرد درحالی که نسل کاملاً جدید آن هنوز هم حداقل یک سال دیگر با رفتن روی خط تولید فاصله دارد. بااین حال فرایند توسعهٔ این ماشین به خوبی در حال انجام است و مهندسان لندروور اعلام کرده اند که دیفندر جدید حتی توانایی های آفرود بیشتری از نسخهٔ قبلی خواهد داشت. همچنین انتظار می رود در ساختار نسل جدید این SUV جان سخت بریتانیایی مانند دیگر محصولات لندروور از آلومینیوم استفاده گردد. این رندر نیز ترکیبی از استایل سنتی یک دیفندر با زبانی طراحی فعلی لندروور را نشان می دهد.

مرسدس بنز EQA

مرسدس بنز برای اولین بار در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ با رونمایی از کانسپت EQ، زیر برند EQ را برای ساخت و عرضهٔ محصولات تمام الکتریکی خود معرفی نمود. برنامه ریزی شده است که انواع محصولات تمام الکتریکی مرسدس بنز تحت برند EQ تا سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه گردند.

مرسدس بنز EQC

کراس اوور EQC پیشگام برند الکتریکی جدید مرسدس بنز است. این شرکت برای ساخت محصولات تمام الکتریکی آیندهٔ خود، بجای استفاده از پلت فرم ها و تکنولوژی های فعلی، در حال توسعهٔ یک پلت فرم الکتریکی سفارشی کاملاً جدید است که با توجه به مدل های مختلف اجازه ارائهٔ سیستم های انتقال قدرت دیفرانسیل جلو، دیفرانسیل عقب و چهارچرخ محرک را می دهد.

مرسدس بنز GLA

نسل کنونی GLA چیزی بیشتر از یک خودروی قدبلند ساخته شده بر اساس هاچ بک A کلاس نیست اما نسل دوم آن بیشتر به برادران بزرگ تر خود یعنی GLC و GLE شباهت خواهد داشت؛ ولی بااین وجود قوای محرکهٔ GLA همچنان از A کلاس قرض گرفته خواهند شد.

پورشه ۹۱۱

خودروی اسپرت نمادین پورشه یعنی ۹۱۱ در طول دوران حیات خود همواره روندی تکاملی را بجای انقلابی پیموده است اما احتمالاً در نسل آیندهٔ این ماشین شاهد تغییر مهمی مانند تغییر پیشرانه های هوا خنک به آب خنک در اواخر دههٔ ۹۰ خواهیم بود.

منبع: دلگرم

(Visited 12 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *