جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
با شلوار جین مردانه چجور کفشی بپوشم؟

با شلوار جین مردانه چجور کفشی بپوشم؟

اگر یکی از سؤالات همیشگی شما این است که کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است، بهتر است حتما این مطلب را بخوانید.

کفش مناسب شلوار جین

انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با شلوار جین می تواند کار دشواری باشد. رنگ ها، مدل ها و برش های متفاوتی از این شلوار وجود دارد و علاوه بر آن سبک های متفاوت کفش هم در کمد لباس هر فردی یافت می شود. به همین دلیل اینکه لباس و کفشتان با هم هماهنگ است یا نه ممکن است گیج کننده به نظر برسد. اما نگران نباشید. ما اطلاعات کاملی در مورد اینکه چه شلواری به چه کفشی می آید در اختیارتان قرار می دهیم.

آقایانِ تنبل! خبر خوب برای شما اینکه شلوار جین یکی از منعطف ترین لباس هاست و گزینه ای فوق العاده برای افرادی که از خرید کردن متنفر هستند و یا کسانی که چندان به هماهنگی لباس هایشان اهمیت نمی دهند. این موضوع به این معنی است که یک شلوار جین زیبا می تواند در مناسبت های مختلف و با کفش های مختلف پوشیده شود. در ادامه تمام مواردی که لازم است درباره نوع کفشی که با شلوار جین می توانید بپوشید ارائه می شود.

استایل مناسب شلوار جین مردانه با کفش رسمی

در نگاه اول، اغلب مردان شلوار جین را با کفش های کتانی و یا کفش های غیررسمی دیگر می پوشند. هرچند الزاماً همیشه نباید با این سبک کفش ها پوشیده شوند. برای داشتن استایلی مدرن و هوشمندانه می توانید کفش های رسمی را با شلوار جین بپوشید؛ فقط باید به چند نکته دقت کنید. کافی است این سه نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید هماهنگی مناسبی بین شلوار و کفشتان ایجاد کنید.

شلوار جینی را انتخاب کنید که سبک رسمی تری دارد. شلوار جین های سنگشور و پر از پارگی در تضاد با کفش رسمی شما خواهند بود. به طوری که شلوار شما روی کفشتان قرار نگیرد چرا که در این صورت فقط نوک کفشتان مشخص خواهد بود و این اصلاً جذاب نیست.

از طرف دیگر، می توانید یک مدل کفشی انتخاب کنید که چندان هم رسمی نباشد. به این روش می توانید بین رسمی بودن کفش و غیر رسمی بودن شلوار جین تعادل ایجاد کنید، و در نتیجه استایلی کاملاً هماهنگ داشته باشید.

بقیه پوششتان را به همین روش متعادل کنید. می توانید کاپشن، کت و یا پیراهن بدون کراوات و با دکمه های باز را با یک جفت کفش رسمی بپوشید تا احساس راحتی بیشتری در استایلتان به وجود بیاید.

بنابراین، یک شلوار جین به همراه کفش رسمی و مردانه ای که خیلی رسمی نباشد در کنار یک کت اسپرت شیک می تواند ظاهری فوق العاده برایتان به ارمغان بیاورد. باز هم تاکید می کنیم که کت اسپرت را با کت تک اشتباه نگیرید. این دو گزینه هایی جداگانه هستند. کفش رسمی عسلی رنگ شما با دیگر تنالیته های رنگی مشابه خودش ترکیبی عالی می شود. بنابراین، کت کرمی، شتری و بژ و شلوار جین را انتخاب کنید.

کفش رسمی مشکی راحت ترین گزینه انتخابی مردان در سراسر جهان است. این کفش هماهنگی خوبی با هر رنگ از شلوار جین دارد. شلوار جین شما می تواند مشکی، آبی روشن، آبی تیره، خاکستری و حتی سفید باشد.

کفش رسمی قهوه ای را هرگر با شلوار مشکی نپوشید، این ترکیب رنگ تنها در صورتی مورد قبول است که بخواهید استایلی راحت و غیررسمی داشته باشید. بهترین گزینه کالج های قهوه ای هستند، خصوصاً هنگامی که با جوراب های پشمی خاکستری سِت شده و در زمستان پوشیده شوند. این استایل ترکیبی فوق العاده از استایل کلاسیک، مدرن و به روز است.

با شلوارهای جین ساده یا خام چه کفشی بپوشیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که شلوار جین ساده یا خام به چه شلوارهای گفته می شود؟ شلوارهای جین ساده یا خام، شلوارهایی هستند که تحت هیچ فرآیند سنگ شور یا ساییدگی قرار نگرفته اند. به اینگونه شلوارهای جین شسته نشده یا خشکشویی نشده نیز گفته می شود.

از آنجاییکه این شلوارها مستقیم از دستگاه بافندگی بدون هیچ فرآیند دیگری به قسمت برش می روند، رنگ آبی تیره ای دارند. برای هرچه بهتر نشان دادن رنگ آبی این شلوارها بهتر است کفش با رنگ های متضاد مانند سفید یا طیف رنگی مکمل مانند صورتی یا نارنجی بپوشید. پوشیدن کفشی در گستره طیف آبی نیز به بیشتر جلوه دادن رنگ آبی شلوار جین کمک می کند.

پوشیدن کفش های براق هم می تواند زیبایی منحصر به فردی ایجاد کند، مخصوصاً برای افرادی که می خواهند در میان هر جمعی بدرخشند.

شلوارهای جین جذب این روزها برای خانم ها و آقایان یک مد روز تلقی می شود. از این شلوارهای می توانید برای استایل روزانه یا رسمی خود استفاده کنید. کفش های کتانی بهترین همراه برای این سبک از شلوارها به نظر می رسند.

با شلوارهای جین رنگ روشن چه نوع کفشی بپوشیم؟

اگر برای پوشیدن کفش با شلوار جین رنگ روشنتان گیج شده اید، ما پیشنهاد می کنیم در فصول بهار و تابستان از کفش هایی به رنگ سفید، کرمی، عسلی و آبی استفاده کنید. این تنالیته های رنگ را می توانید در صندل ها، کالج ها و حتی در کفش های مردانه رسمی بیابید. کتانی های پارچه ای نیز گزینه مناسبی برای پوشیدن با شلوارهای جین رنگ روشن هستند و به دلیل سبکی و خنکی برای فصل های گرم سال مناسب تر هستند.

به طور کلی:

اگر کفش های رسمی می پوشید بهتر از از شلوارهای جین جذب استفاده کنید، در غیر این صورت استایلتان کاملا نامناسب خواهد شد.

شلوار جین و کفش کتانی در کنار هم فوق العاده هستند؛ برای جلوه بخشیدن به این استایل کتانی سفید بپوشید.

اگر نیم بوت می پوشید سعی کنید شلوارتان را تا بالای آن تا بزنید تا بتوانید شلوار جین و نیم بوتتان را همزمان به نمایش بگذارید.

کالج ها، استایلی شیک در کنار شلوار جین برایتان به ارمغان می آورند. این سبک از کفش برای مراسم رسمی و اداری نیز مناسب هستند.

منبع: زندگی آنلاین

(Visited 104 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *