شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
اصول مهم در مورد سبک لباس پوشیدن مردان که زنان را شیفته خود می سازند!

اصول مهم در مورد سبک لباس پوشیدن مردان که زنان را شیفته خود می سازند!

همه می شنویم که می گویند از روی جلد یک کتاب نباید در مورد آن قضاوت کرد اما تاثیری که یک شخص در نگاه اول روی ما می گذارد بیش از هر چیز به ظاهر او بستگی دارد. اگر چه گفته می شود که زنان از طریق گوششان عاشق می شوند اما سبک لباس پوشیدن و ظاهر کلی مردان هنوز هم قدرت تاثیرگذاری خود را بر زنان دارد. گاهی اوقات موضوع سبک لباس پوشیدن نیست و بیشتر به جزییات و اکسسوری ها باز می گردد. آیا شما هم از آن دسته کسانی هستید که می خواهید بدانید چه مردی از نظر زنان جذاب به شمار می آید و چه چیزهایی هیچوقت توجه آن ها را جلب نخواهد کرد؟ در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با پوشش های مردانه ای آشنا کنیم که زنان را شیفته خود می سازند.

۱- عینک

در این مورد همه چیز به ترجیحات شخصی و باورهای زنان باز می گردد. برای مثال اگر او همیشه بر این باور بوده که عینک مخصوص مردان باهوش اما دست و پا چلفتی و خسته کننده بوده است، عینک زدن می تواند زن مورد نظرتان را از شما دور کند. اما اگر زن مذکور مردان عینکی را از قبل مردانی کاریزماتیک، باهوش و متعهد فرض کرده باشد به احتمال فراوان عینک به چشم زدن نظر او را به شما جلب خواهد کرد. مطالعات نشان می دهد که اغلب زنان اینطور فکر می کنند.

اکثر زنان بر این باورند که عینک (و عینک آفتابی) مردان را بسیار جذاب تر و رویایی تر می کند. به همین دلیل است که پوشیدن این اکسسوری کوچک و ساده می تواند تاثیر زیادی در جذب شدن دختر مورد علاقه تان به شما شود. البته به یاد داشته باشید که نوع عینکی که انتخاب می کنید می تواند باعث خوش قیافه به نظر رسیدن یا غیرجذاب به نظر رسیدن شما شود.

۲- کت و شلوار شیک

در دنیای مدرن، مردان کت و شلوار را معمولاً تنها برای ملاقات های تجاری یا گردهمایی های رسمی می پوشند. اما مردان قدرت و تاثیر قابل توجه کت و شلوار روی مردان را نادیده می گیرند. بهتر است کت و شلواری منطبق بر مد روز به تن داشته باشید زیرا این طرز لباس پوشیدن جذابیت شما را در نگاه دختر مورد علاقه تان به شدت افزایش خواهد داد. همه زنان از دیدن یک مرد کت و شلواری شیک به وجد آمده و به این نتیجه می رسند که وی به خاطر آن ها چنین لباس فاخری به تن کرده است.

۳- پولیورهای پشمی باکیفیت

وقتی که لباس هایتان را انتخاب می کنند، مردان و زنان توجهی به تاثیر جنس لباسشان روی افراد دیگر ندارند. پارچه کشمیری یا همان ترمه  بسیار کمیاب و گران قیمت است. این پارچه پشمی بسیار نازک، نرم و گرم است که لمس کردن آن ها بسیار خوشایند به نظر می رسد. مطالعات نشان می دهد که زنان هنگام انتخاب لباس بدون دغدغه مالی، لباس هایی که از این پارچه ساخته شده باشند را ترجیح می دهند. پولیورهای پشمی باعث می شود که مردان منعطف تر و مهربان تر و کمتر خشن به نظر برسند و لمس کردن آن نیز حس خوبی به زنان می دهد. از لحاظ روانشناسی، پوشیدن لباس هایی از این جنس باعث می شود که زنان احساس آرامش داشته و در کنار مردی که چنین لباسی به تن دارد احساس راحتی کنند.

۴- پیراهن و تی شرت صورتی

اکثر مردان و حتی زنان رنگ صورتی را رنگی دخترانه می دانند اما بسیار دیده شده که مردان لباس هایی به این رنگ پوشیده و توجه زنان را به خود جلب کرده اند. با پوشیدن لباس صورتی، مردان اعتماد به نفس و دیدگاه بدون ترس و متفاوت خود نسبت به باورهای عمومی را نشان می دهند. برخی از مردان ایتالیایی که به خوش تیپی و شیک پوشی معروفند، پیراهن هایی به رنگ صورتی روشن را با کت و شلوارهایی با رنگ های آرامش بخش می پوشند و دل دختران را می ربایند. محققان فرانسوی دریافته اند مردانی که لباس های صورتی می پوشند بسیار مثبت تر و شادتر به نظر می رسند.

با این وجود به مردان توصیه می شود که هنگام انتخاب لباس هایی به رنگ صورتی، سراغ سایه های ساده و کم رنگ تر صورتی بروند. یکی دیگر از نکاتی که مربوط به جزییات لباس پوشیدن بوده و زنان به خوبی متوجه آن می شوند، بالا بردن آستین های پیراهن است که حس رهایی و غیررسمی بودن را القا می کند. اما به یاد داشت باشید که آستین پیراهن خود را بسیار تمیز و مرتب بالا بزنید تا شلخته و نامرتب به نظر نرسید.

۵- کاپشن چرمی

کاپشن های چرمی شیک کمی کلاسیک به نظر می رسند اما هنوز هم یکی از بهترین گزینه های مردان در هنگام انتخاب لباس به شمار می آیند. لباس هایی که از چرم طبیعی ساخته شده اند گران قیمت به نظر رسیده و ظاهر و سبک لباس پوشیدن شخص را بهبود می بخشند به نحوی که اعتماد به نفس بالای شخص را القا می کنند. اگر می خواهید لباس چرمی انتخاب کنید، لباسی را انتخاب کنید که ظاهری باحال و خوش مشرب از یک «پسر بد» را در ذهن دیگران ایجاد می کند. مزیت اصلی کاپشن های چرمی این است که همیشه جذاب به نظر می رسند.

۶- ساعت شیک

در عصر ارتباطات الکترونیک، عادت کرده ایم که از تلفن همراه هوشمند خود برای آگاهی از زمان استفاده کنیم و بدین ترتیب فراموش کرده ایم که چرخاندن مچ دست، بهترین و تأثیرگذارترین شکل مطلع شدن از زمان و ساعت روز است. ساعت تنها اکسسوری است که هر مرد باید هر روز بپوشد. حتی می توانید کلکسیون های کوچکی درست کنید و برخی ساعت ها را با لباس هایی خاص بسته به ظاهری که می خواهید از خود ارایه دهید ست نمایید.

این موضوع بسیار مهم و مؤثر است زیرا همانطور که گفتیم، زنان اهمیت زیادی به جزییات می دهند و یک ساعت زیبا می تواند همان چیزی باشد که شخصیت شما را برای دختر مورد نظر بیان کرده و بیشترین تاثیر را بر روی او دارد.

منبع: روزیاتو

(Visited 14 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *