شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تیپ های پاییزی کیت میدلتون در تور یک هفته ای کانادا

تیپ های پاییزی کیت میدلتون در تور یک هفته ای کانادا

در این مطلب عکس هایی از ملکه خوش پوش بریتانیا کیت میدلتون در سفرش به کانادا و لباس های مختلف و زیبایی که بر تن دارد آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

کیت میدلتون ملکه خوش پوش و خوش لباس انگلستان که تیپ ها و لباس های زیباییش زبا ن زده خاص و عام است در سفری به کانادا و در مراسم های مختلف با تیپ و استایل زیبایی دیده شده است. این بانو خوش پوش لباس های برند روز با رنگ ها ومدل های مختلف را پوشیده است. تیپ های پاییزی کیت میدلتون بسیار منحصر به فرد و زیبا است همچنین این سبک از لباس پاییزه زنانه وی در فصل پاییز می تواند ایده و الگو مناسبی برای پوشیدن لباس باشد.

تیپ های پاییزی کیت میدلتون در تور کانادا

به نظر می رسد کیت میدلتون در رفتن به تورهای مسافرتی و سفر به نقاط مختلف دنیا حرفه ای شده است، چرا که سفر نمی تواند در استایل و شیک پوشی او خللی وارد کند، به ویژه که این بار در سفر یک هفته ای به کانادا دو کودک خردسالش را نیز با خود برده بود. تیپ های پاییزی کیت میدلتون با لباس آبی رنگی از جنی پکهام وارد کشور کانادا شد و با همان لباس نیز با نخست وزیر کانادا جاستین ترودیو و همسرش سوفی گریگویر ملاقات کرد. کیت میدلتون در حالی که دختر کوچکش را در آغوش دارد در حین پایین آمدن از پله های هواپیما است.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در دیدار با نخست وزیر کانادا و همسرش

وی با لباس سفید قرمز طرح داری از برند الکساندر مک کوئین در روز دوم سفر خود ظاهر شد

در روز خوشامدگویی رسمی از طرف اعضاء اولین کمیته ملی، کیت تیپ خود را با یک کت کمردار و بوت های ساق دار کلاسیک نگاه داشت.

کت کمردار پاییزه زیبا و شیک

او کت خود را محیط داخل از تن درآورد و این بار ژاکتی را روی یک پیراهن دکمه دار پوشیده بود که تیپش بسیار با شوهرش ویلیام هماهنگ شده بود.

ژاکت پاییزه کیت میدلتون

برای مهمانی در داخل عمارت دولت کانادا، کیت یک دست لباس قرمز رنگ میدی را با کفش های همرنگ و همچنین گوشواره های مروارید و کیف دستی جعبه ای ست کرده بود .

لباس مجلسی کیت برای داخل عمارت

منبع: پرشین وی

(Visited 66 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *