سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
جلال حسینی چگونه بنجامین باتن پرسپولیس شد؟

جلال حسینی چگونه بنجامین باتن پرسپولیس شد؟

برانکو ایوانکوویچ می گوید که سیدجلال نه به عنوان پاداش بلکه باید با شایستگی به جام جهانی می رفت.

چند روز گذشته کنفرانس خبری پیش از دیدار ایران برابر بولیوی در شرایطی برگزار شد که عکس سیدجلال حسینی درست بالای سر کارلوس کی روش در محلی بود که صندلی های نشست چیده شده بود و در خلال کنفرانس هم سرمربی پرتغالی تیم ملی سیدجلال را بازیکنی فوق العاده توصیف کرد که تنها به خاطر نگاه به آینده مجبور به خط زدن نام او و بازی دادن به جوانان شده است.

پس از این صحبت ها و با توجه به مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی گمانه زنی هایی در مورد بازگشت کاپیتان پرسپولیس به تیم ملی به وجود آمده است.

بعد از صحبت های کی روش، برانکو نیز در گفتگو با روزنامه گل  نیز در مورد کاپیتان تیم خود که نقشی اساسی در موفقیت سال های اخیر سرخپوشان داشته، صحبت کرد و او را بازیکنی بزرگ و رهبر پرسپولیس توصیف کرد.

شاید سیدجلال بنجامین باتن باشد

یک واقعیت در در مورد سیدجلال وجود دارد که خیلی سخت کار می کند و به نظرم می توان این فصل را بهترین فصل دوران حرفه ای او دانست. شاید هم بنجامین باتن باشد.

سیدجلال لیاقت قهرمانی آسیا را دارد

سیدجلال یک بازیکن مهم و رهبر پرسپولیس است و پوشیدن ۱۱۵ بار لباس تیم ملی از او بازیکنی ساخته که همه باید به او احترام بگذارند. به همین خاطر این باور در همه ما وجود دارد که سیدجلال لیاقت تجربه قهرمانی آسیا را دارد.

افتخار می کنم حسینی کاپیتان تیم من است

کمتر بازیکنی می تواند در این سطح ظاهر شود و اسم سیدجلال را باید جزو نسل طلایی فوتبال ایران نوشت. به همین خاطر این یک افتخار برای من است که سیدجلال حسینی بازیکن و کاپیتان تیم من است.

سیدجلال شایسته حضور در جام جهانی بود

سیدجلال نه به عنوان پاداش بلکه باید با شایستگی به جام جهانی می رفت. او بازی های عالی برای تیم ملی انجام داده بود و کاپیتان تیمی بود که قهرمان لیگ شده  است و ۱۱۵ بار لباس  تیم ملی را در حالی به تن کرده که ۱۱۰ بازی اش را در لیگ ایران انجام داده است. به همین خاطر مجموعه مستندات نشان می دهد نه به عنوان پاداش بلکه به خاطر شایستگی اش در لیست نهایی تیم ملی باید قرار می گرفت.

بعد از خط خوردن نامش اولین بازیکنی بود که به تمرین آمد

همکاران من شاهد هستند که بعد از خط خوردن سیدجلال یک جلسه تمرین را هم از دست نداد و در حال حاضر طوری تمرین می کند که انگار تازه حرفه اش را در فوتبال آغاز کرده و بعد از خط خوردن از تیم ملی اولین بازیکنی بود که در تمرینات حضور پیدا می کرد.

منبع: ورزش سه

(Visited 20 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *