سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
ترفندی جالب برای جلوگیری از تخریب رنگ خودرو

ترفندی جالب برای جلوگیری از تخریب رنگ خودرو

تخریب رنگ خودرو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم با آن سر و کار دارند و بعضا دیده می شود برای جلوگیری از این اتفاق اقدامات عجیبی انجام می شود که نه تنها کمکی به جلوگیری از این اتفاق نمی کند بلکه به تسریع آن نیز کمک کرده و عملا خسارات جبران ناپذیری را به خودرو و رنگ آن وارد می کند که با نفس عمل مالک خودرو مخالف است!

راهکارهای جدید برای جلوگیری از تخریب رنگ خودرو :

شرکت نفت و گاز سرو یکی از شرکت های فعال در زمینه محصولات پتروشیمی است که محصولات جالبی را برای بی نیازی بازار قطعات یدکی خودرو به کشورهای دیگر ارائه کرده است. جدیدترین محصول این شرکت که آنتی یو-وی معروف است به تازگی وارد بازار شده و به نظر می رسد که با توجه به سال حمایت از کالای داخلی و همچنین وضعیت بازار ارز و نوسانات موجود در آن باید شاهد استقبال مردم از این محصول باشیم.

این محصول که باعث می شود شرکت های تولید کننده رنگ و رزین به راحتی بتوانند کیفیت محصولات خود را بالا ببرند و از تخریب های معمول در صنایع مختلف از جمله خودروسازی جلوگیری شود که در خودروهای داخلی به وفور دیده می شود. این محصول که توسط سازنده با نام تجاری Anti-UV292 به بازار عرضه شده است از تخریب مواد پلیمری جلوگیری کرده و رنگ خودرو را پایدارتر می کند.

تا به حال تمام نیازهای موجود برای استفاده از این ماده ضد تخریب رنگ خوردو از کشورهایی مانند آلمان و ژاپن وارد میشد که عملا به دلیل ارزبری و گران بودن آن در بسیاری از تولیدات داخلی رنگ و رزین ها مصرف زیادی نداشت و بسیاری از تولیدکنندگان برای کاهش هزینه های تولید خود اقدام به حذف این ماده یا مصرف بسیار اندک آن و حتی استفاده از موارد تقلبی آن می کردند که با ورود نمونه داخلی به نظر می رسد باید شاهد افزایش کیفیت رنگ خودروها و سایر صنایع باشیم و حتی به فکر صادرات رنگ های تولیدی کشورمان باشیم.

از دیگر نکات قابل ذکر برای این محصول ایرانی برابری کیفیت آن با نمونه آلمانی است که عملا این محصول استراتژیک را برای خودروسازی حفظ کرده و تولیدات آنها را با کیفیت بهتری روانه بازار خواهد کرد. از دیگر نکات قابل ذکر برای این محصول جدید ضد تخریب رنگ خودرو می توان به قیمت بسیار پایین آن نسبت به سایر مدل های خارجی عنوان کرده که نه تنها استفاده از ان را به صرفه می کند بلکه از افزایش قیمت ناشی از افزایش هزینه های خودروسازان نیز جلوگیری می کند.

منبع: چرخان

(Visited 48 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *