چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
با ساخت یک تابلو پاییزی خوش رنگ به استقبال فصل تازه برویم

با ساخت یک تابلو پاییزی خوش رنگ به استقبال فصل تازه برویم

حالا که کم کم به شروع فصل زیبای پاییز نزدیک می شویم خوب است که ما هم رنگ های گرم این فصل زیبا و دل انگیز را به دکوراسیون داخلی خانه مان بیاوریم. حتما این سوال برای تان پیش می آید که چگونه می توان این کار را انجام داد. این مطلب برای شما راه حلی دارد، درست کردن یک تابلو پاییزی و نصب آن در یکی از اتاق های خانه تان. اگر مشتاق شدید تا این تابلو زیبا را بسازید پس با ادامه مطلب همراه ما باشید تا ببینید که انجام این کار تا چه اندازه آسان است.

ساخت تابلو پاییزی خوش رنگ

وسائل مورد نیاز:

  • قیچی
  • یک بوم نقاشی به ابعاد دلخواه
  • چسب مایع قوی
  • گل های مصنوعی با رنگ های پاییزی
  • پروانه های تزئینی

نتیجه کاری که می خواهید با این گل ها انجام دهید بسیار شما را شگفت زده خواهد کرد، اما بیشتر از آن روش سریع و آسان ساخت این تابلو زیبا شما را شگفت زده خواهد کرد. در مرحله اول باید اندازه بومی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید تا بتوانید تعداد گل های مورد مصرف را تخمین بزنید.

بعد از این که بوم را انتخاب کردید حالا باید به سراغ گل ها بروید. سعی کنید برای گل ها از همه طیف رنگ های پاییزی استفاده کنید، یعنی همه گل ها یک رنگ نباشند تا بتوانید تابلو زیبا تری داشته باشید، رنگ های زرد و نارنجی و قرمز همنشینی بی نظیری دارند.

حالا که بوم و گل ها آماده هستند پس دلیلی برای معطلی وجود ندارد، گل ها را دقیقا از زیر ساقه شان قیچی کنید و شروع کنید به چسباندنشان روی بوم.

موقع چسباندن گل ها روی بوم حتما به این نکته توجه کنید که گل های رنگی را حتما در کل سطح تابلو پخش کنید. مثلا بین هر چند گل زردی که می چسبانید یک گل قرمز یا نارنجی هم بگذارید تا تعادل بصری روی تابلو تان به خوبی نمایان شود و تابلو شما را حرفه ای تر جلوه دهد.

بعد از این که چسباندن گل ها تمام شد، پروانه ها را روی گل ها بنشانید و جلوه تابلو خود را بیشتر کنید، پروانه ها را پراکنده روی تابلو بچسبانید تا طبیعی تر باشد.

حالا که پروانه ها هم روی تابلو نشسته اند حالا وقت آن است که تابلو روی دیوار نصب شود. و حال و هوای پاییز به خانه تان بیاید. می توانید این تابلو پاییزی زیبا را در اتاق کودک عزیزتان نصب کنید و کم کم او را برای پاییز و شروع مدرسه ها آماده کنید.

منبع: چیدانه

(Visited 17 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *