چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸
از خودتان این سه سوال را بپرسید تا زندگی‌تان در مسیر بهتری قرار بگیرد

از خودتان این سه سوال را بپرسید تا زندگی‌تان در مسیر بهتری قرار بگیرد

اختصاصی چاره چی/ قدرت انتخاب فوق العاده است. انتخاب یکی از معدود چیزهایی است که مردم آن را کنار می گذارند وقتی که درباره موفقیت دیگران فکر می کنند. خود ما هستیم که عادت هایمان را انتخاب می کنیم. ما انتخاب می کنیم که چکار کنیم و چه عملی انجام دهیم و چه عملی انجام ندهیم. هر کار روزانه ای که می کنید بر اساس یک انتخاب است. در این مطلب سه سوالی را آورده ایم که می توانید با جواب دادن به آن ها مسیر درست یک زندگی باکیفیت را برای خودتان پیدا کنید.

در حال حاظر در کجا قرار دارم؟

بیشتر افراد حتی به این موضوع فکر نمی کنند که در حال حاظر در کجای زندگی قرار دارند. برای جواب دادن به این سوال باید با خودتان صادق باشید.زمان بگذارید و زندگی  خودتان را تحلیل کنید و بفهمید در کجای زندگی قرار دارید.

کجا می خواهم باشم؟

این سوال مربوط به این است که چه چیزی از زندگی می خواهید. ساعت های طولانی را روی چه چیزی وقت می گذارید؟ چه چیزی شما را شب ها بیدار نگه می دارد؟

برای کم  کردن فاصله تا هدف چه قدم هایی باید برداشت؟

سوال سوم چیزی است که نیاز به کار و عمل دارد و بنابراین بسیاری از آن صرف نظر می کنند. بعد از این که متوجه شدید کجا هستید و به کجا دوست دارید بروید، سوال بعدی این است که چه کارهایی برای تحقق این هدف باید انجام دهید. جواب های شما به این سوال هیچ وقت پایان نمی پذیرد و در طول مسیر جواب های بیشتری پیدا می شوند.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: BBC

(Visited 22 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *