دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
معرفی چند استایل شیک با شلوارهای کمر پاکتی

معرفی چند استایل شیک با شلوارهای کمر پاکتی

پوشیدن دائمی شلوارهای جین یا کلاسیک ، چندان خوشایند نیست و پس از مدتی ممکن است خسته کننده شوند.

گاهی اوقات، خانم ها در انتخاب لباس برای محل کار دچار سردرگمی می شوند و با توجه به اینکه استایل اداری بیشتر شامل دامن و شلوار کلاسیک است ، از انتخاب های محدودی برخوردارند.

لذا با افزودن یک آیتم جدید میتوان حال و هوای جدیدی به ظاهر خود بخشید. این آیتم که حتی در پوشش اسپرت و روزمره نیز همیشه دست کم گرفته شده است شلوارهای کمر پاکتی ( شلوارهای پارچه ای گشاد با کمر بسیار پهن که در قسمت جلو گره زده می شود ) هستند .

این شلوارها که در تابستان ۲۰۱۷ در بیشتر مجموعه های لباس طراحی شده توسط برند های بزرگ ، حضور چشمگیری داشتند ، مورد استقبال چندانی از سوی بانوان قرار نگرفتند.

مهمترین علت نادیده گرفته شدن این شلوارها ، نداشتن ایده های کاربردی و مد روزدر نحوه استفاده آنها از سوی مخاطبان بود. با نیم نگاهی به تصاویر این مقاله با استایل های بسیار شیک و مدرنی آشنا می شوید که الهام بخش شما در انتخاب و ترکیب این شلوارها با بالا پوش های مناسب خواهد بود.

شلوارهای کمر پاکتی که در سال ۲۰۱۸ نیز در دنیای مد حضور خواهند داشت در هر دو استایل رسمی و غیررسمی قابل پوشیدن هستند و چون در قسمت میانی بدن ، فشرده هستند شما را کمر باریک تر از آنچه هستید نشان میدهند.

تاپ های تنگ اعم از بلوز های تک رنگ یا نیم تنه ها و پیراهن های مدل مردانه شیک، به خوبی با این شلوارها جور می شوند و ظاهری جذاب به شما هدیه میکنند.

در چند ماه اخیر بسیاری از دست اندر کاران مد، دست به شکستن قواعد همیشگی ست کردن تاپ های تنگ بااین شلوار ها زده و بجای آن طرح هایی با پیراهن ها و بلوز های چین دار در رنگ ها و طرح های مختلف و سوئی شرت ها ی سایز بزرگ پیشنهاد نموده اند که بسیار متنوع و مد روز هستند.

از آنجا که تنوع بسیاری در ترکیب کردن این شلوارها وجود دارد بهتر است استایلی را برگزینید که بیشترین هماهنگی را با سایز و اندام شما دارد. شاید در نگاه اول، در انتخاب این شلوارها مردد باشید اما این اطمینان را به شما می دهیم که به محض پوشیدن، عاشقشان خواهید شد.

منبع: مد و پوشاک

(Visited 19 times, 1 visits today)

Photo: IMAXtree
Street Style during Copenhagen Fashion Week SS 2017 info@imaxtree.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *