دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
روشی برای ست کردن کت و شلوار با بوت در روزهای بارانی

روشی برای ست کردن کت و شلوار با بوت در روزهای بارانی

در فصل پاییز و زمستان خیلی پیش می آید که برای یک مهمانی رسمی کت و شلوار پوشیده اید و آماده هستید که بروید ولی ناگهان باران میگیرد که در این شرایط باید با کت و شلوار، بوت هم بپوشید. در این شرایط چاره چیست؟ چگونه باید کت  و شلوار خود را با بوت ست کنید؟ در این مطلب نکاتی را در این باره برای شما آورده ایم.

www-modnow-ir-193

انتخاب بهترین نوع بوت
اولا که همه ی بوت ها مثل هم نیستند و برند ها و طراحی ها متفاوت است. اگر قرار است یک تیپ رسمی داشته باشید ما به شما بوت های چرمی و کلاسیک را پیشنهاد می کنیم. رنگی کلاسیک و طراحی ای کاملا رسمی.

دلیل این امر آن است که به محض این که شلوار رسمی شما روی آن قرار بگیرد دیگر نمی توان تشخیص داد که آن یک بوت است یا یک جفت کفش رسمی ای که به طور روزمره استفاده می کنید.

دوما سعی کنید جنس بوت را طوری انتخاب کنید که در همه ی شرایط مناسب حال شما باشد و در روزهای بارانی آبی به داخل آن نفوذ نکند.

ساده بپوشید
همیشه وقتی کت و شلوار و بوت را قرار است ست کنید این را یادتان باشد:  ساده بپوشید. همین که قرار است بوت مردانه را با کت و شلوار بپوشید خودش خیلی قضیه ی بزرگی است پس سعی نکنید با انتخاب رنگ های عجیب و یا مدل های عجیب آن را بولد کنید. سعی کنید به طبیعی ترین شکل ممکن بپوشید.

بوت های قهوه ای یا مشکی یا سرخ تیره پیشنهاد می شود و برای کت وشلوارتان هم به سراغ کلاسیک ها بروید و پیراهن سفید یا کراوات طوسی را با آن ها ست کنید.

sh2283_1

منبع: چی بپوشم؟

(Visited 13 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *