شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
بهترین لباس های مردانه برای مصاحبه کاری!

بهترین لباس های مردانه برای مصاحبه کاری!

آقایانی که میخواهند برای مصاحبه کاری و یک قرار مهم به بهترین شکل آماده شوند باید اصول انتخاب بهترین لباس مردانه را بدانند.

تیپ مردانه مناسب برای مصاحبه شغلی

اولین دیدار شما و یک کارفرما فوق العاده مهم و تأثیر گذار است. هنگامی که شما برای اولین بار با او ملاقات می کنید، با سبک لباس پوشیدن و طرز حرف زدن تان شخصیت تان را نشان میدهید پس این را فراموش نکنید که مدل لباس شما تأثیر زیادی در مصاحبه شغلی دارد . این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا یاد بگیرید که چگونه برای مصاحبه شغلی لباس مناسب انتخاب کنید.

ظاهر شما نشان می دهد که شما به مصاحبه کننده احترام می گذارید. به طور کلی، کسی که در مصاحبه شغلی با لباس رسمی و کراوات ظاهر میشود می شود نسبت به کسی که شلوار جین و تیشرت می پوشد قابل مقایسه نیست. بهتر است مدل لباس تان به مدل لباس پرسنل آن اداره نزدیک باشد اینطوری ثابت میکنید که شما می توانید بخشی از تیم آن ها باشید.

ظاهر شما بر تصمیم های استخدام تأثیر می گذارد و نقش مهمی در آن ایفا می کند خوب است که شخصیت خود را از طریق لباس های خود نشان دهید، اما نباید فراموش کرد که حفظ صلاحیت موقعیت مورد نظر خود را در نظر بگیرید.
پیراهن سفید همیشه یک گزینه خوب است و می تواند با هر رنگ کت و شلوار هماهنگ باشد، البته کت و شلوارتان برای مصاحبه کاری بهتر است به رنگ های تیره باشد.

راهنمای انتخاب جزئیات لباس مردانه برای مصاحبه کاری

کراوات

کراواتی که انتخاب میکنید باید هماهنگ با رنگ کت و شلوارتان باشد، برای کت شلوار مشکی و پیراهن سفید میتوانید از کراوات دو رنگ طوسی و مشکی استفاده کنید. کراوات های خیلی باریک و یا پهن مناسب این قرار کاری نیستند، کراوات های خال خالی و طرح دار را فراموش کنید و سعی کنید مدل های ساده تر را انتخاب کنید.

کفش

کفش های ساده و کلاسیک بهترین گزینه برای شما هستند، کفش های چرم در رنگ های مشکی و قهوه ای میتوانند با کت و شلوار ظاهر مناسبی به شما ببخشند.

جوراب

شاید فکر کنید که جوراب اصلا اهمیت ندارد و هر جورابی بپوشید اشکال ندارد اما سخت در اشتباهید، باید از پوشیدن جوراب های رنگی و جوراب های ساق کوتاه خودداری کنید.

منبع: نمناک

(Visited 13 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *