شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
چگونه میلیاردر شویم؟

چگونه میلیاردر شویم؟

ثروتمند شدن کار ساده ای نیست اما اجازه ندهید سختی راه شما را از مقصد شگفت انگیزش دلسرد کند.

در این مقاله قصد داریم چند مورد از عادت های برتری که برای موفقیت و میلیونر شدن نیاز دارید را با هم مرور کنیم. پس همراه ما باشید.

  1. با خودتان صادق باشید:

اطمینان حاصل کنید که با دیدن فردی که در آینه وجود دارد احساس خوشحالی و شادی می کنید. باید از خودتان راضی باشید و بدانید روندی که در پیش گرفته اید باعث ایجاد رضایت درونی در شما می شود.

ایا شما همان فردی هستید که می خواستید باشید؟ دوستی هستید که می خواستید باشید؟ والدینی هستید که همیشه آرزو داشتید باشید؟ اگر خود را با چیزی که می خواستید به آن برسید هم تراز و هماهنگ کنید، با خودتان صادق خواهید بود.

  1. با یک عادت صبحگاهی، روز خود را برای موفقیت آماده کنید:

همه ما موضوعاتی داریم که باعث ناراحتی مان می شود. برخی از این موقعیت ها کوتاه و برخی از آن ها بلند است. اگر بتوانید رنج های خود را محدود کنید، قادر خواهید بود بر روی راه حل های موجود تمرکز کنید و به سمت جلو حرکت نمایید.

برنامه و عادت صبحگاهی، می تواند روز شما را برای موفقیت آماده سازد و بنیانی برای تمرکز را ایجاد نماید.

  1. تشکر و قدردانی را تمرین کنید:

در هر سطحی، چیزی برای شکرگزاری پیدا کنید. زیبایی ها و نعمت هایی که هر لحظه با آن ها مواجه می شوید را ببینید. زمانی که از خواب بیدار می شوید یا نفس می کشید خدا را به خاطر همین نعمت ها شکر کنید. لازم نیست نعمت های بسیار بزرگی داشته باشید تا شکرگزار باشید.

همین نعمت ها و دستاوردهای کوچک نیز می تواند دلیل خوبی برای سپاسگزاری باشد.

  1. قطع ارتباط کنید:

باید خود را در مرکز عادت های منظم خود قرار دهید تا بتوانید به موفقیتی که در سر دارید برسید. به جای اینکه به مواردی که روزانه به سمت شما می آیند واکنش نشان دهید به آن ها پاسخ دهید. از پاسخ دادن به گوشی خود در شب اجتناب کنید.

در غیر اینصورت به جای اینکه زمانی را برای خودتان صرف کنید تنها درگیر مسائل ناخواسته خواهید شد.

  1. روح خود را تغذیه کنید:

کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید، تمرینات مدیتیشن را انجام دهید و هر کاری که می تواند روح شما را تغذیه کند انجام دهید.

  1. به بدن خود نیز برسید:

به جای اینکه نوشیدنی های مصنوعی بنوشید یک لیوان آب بردارید و کمی لیموی تازه در آن بریزید. به تغذیه بدن خود اهمیت بدهید.

  1. بدن خود را حرکت دهید:

تمرینات ورزشی را فراموش نکنید. هر کاری که بتواند بدن شما را به حرکت وا دارد مفید خواهد بود.

  1. فهرستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید را بنویسید:

به مواردی فکر کنید که می خواهید در زندگی خود انجام دهید. ممکن است به این فکر کنید که در آینده می خواهید سخنران کنفرانس های بزرگی باشید. همین را روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. اینکار شیوه قدرتمندی برای رسیدن به اهداف فراهم می کند.

  1. به چراهایی که در ذهن دارید پایبند و متعهد باشید:

به چرایی موضوعات خوب فکر کنید. ببینید چرا می خواهید به این هدف دست پیدا کنید. اینکار انگیزه و شوق ادامه مسیر را در شما ایجاد می کند.

  1. افکار خود را نادیده نگیرید:

به افکاری که در سر دارید خوب توجه کنید.

زمانی که در حال کشمکش هستید و دستاوردهای بیشتری از زندگی خود می خواهید اغلب فکر می کنید که صدها یا هزاران کار وجود دارد که باید انجام دهید، یاد بگیرید یا تغییر دهید. اما به خاطر داشته باشید برای موفقیت و رسیدن به اهداف، لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید.

منبع: آلامتو

(Visited 16 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *