چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹
۵ تکنیک از پدرها و مادرهای باتجربه که کارهایتان را آسان می‌کنند

۵ تکنیک از پدرها و مادرهای باتجربه که کارهایتان را آسان می‌کنند

اختصاصی چاره چی/ پدر و مادر بودن راحت نیست. هر روز چالش های جدیدی دارد و پدر و مادرها را مجبور می کند که خلاق باشند. به لطف اینترنت، هزاران پدر و مادر تجربه خود را برای کمک به دیگران به اشتراک گذاشته اند. در این مطلب ۵ تکنیک مخصوص پدران و مادران را آورده ایم.

۱- اگر بچه تان معمولا از روی تخت غلت می زند، یک رولر فومی را پیدا کنید و آن ها را زیر تشک بزارید.

۲- از فیلترهای قهوه یا ظرف های کوچک کاپ کیک برای گذاشتن روی لیوان های نوشیدنی استفاده کنید تا حشرات و کثیفی داخل لیوان نرود. می توانید با گذاشتن یک نی هم از کثیف کار بچه در هنگام خوردن جلوگیری کنید.

۳- یاد دادن نحوه درست گرفتن قلم به یک بچه کار ساده ای نیست. یک مداد و یک باند لاستیکی را بردارید. باند را دو مچ ببندید و بگذارید بچه نوشتن را تمرین کند.

۴- کارخانه ها اطمینان داده اند که فشفشه ها خطرناک نیستند و پوست را نمی سوزانند. اما بچه ها از حس فشفشه های کوچک  روی دستانشان می ترسند. برای پیشگیری از این حس، یک لیوان کاغذی را بردارید و فشفشه  را داخل آن کنید.

۵- چکار می توانید بکنید وقتی بچه دارویش را نمی خورد؟ یک آب نبات چوبی بردارید و در مقدار دارویی که می خواهید خیس کنید. برای خوردن قرص هم یک شربت درست کنید و قرص ها را در آن حل کنید و به بچه دهید.

 

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: bright side.me

 

(Visited 11 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *