چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸
۶ راهکار با اهمیت برای جذاب بودن در فصل تابستان

۶ راهکار با اهمیت برای جذاب بودن در فصل تابستان

در فصل تابستان، بهتر است ظاهرت را هم با تابستان یکی کنی. باید با آمدن تابستان  رتگ لباس، نوع  عطر مورد استفاده، نوع آرایش و رنگ مو و… را تغییر دهی و خودت را  با فصلی که در آن قرار داری وفق دهی تا جذابیت و زیبایی تو نسبت به سایر فصل ها دو چندان شود. بنابراین اگر خواهان تغییراتی هستین این مطلب را از دست ندهید.

١/رنگ موی مناسب با پوست سبزه و برنزه:

از آن جایی که در تابستان ساعاتی را کنار دریا می گذرانید و ممکن است رنگ پوستت تغییر کند، باید به این نکته توجه کنید که رنگ پوستت با رنگ موهایت هم خوانی داشته باشد. پس بهتر است از رنگ های عسلی، قهوه ای روشن، بور و یا بادمجانی تیره استفاده کنید.

٢/کرم ضد آفتاب:

آفتاب باعث به وجود آمدن لک، پیری زودرس و سرطان می شود و حتی پوست را خشک می کند و اگر زیاد در معرض آفتاب قرار بگیرید، ممکن است دچار سوختگی شوید و با دردسرهای زیادی برای رفع مشکل پوست تان رو به رو شوید. اگر دوست دارید پوست سالمی داشته باشید باید از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنید که راه های مختلفی برای محافظت پوست در مقابل آفتاب وجود دارد. برای حفاظت از پوست می توانید در ساعتی از روز در مقابل آفتاب قرار نگیرید یا از کلاه لبه دار و عینک آفتابی استفاده کنید اما یکی از بهترین راه ها برای محافظت از آفتاب استفاده از ضدآفتاب های موضعی است که باید متناسب نوع پوست خود از این کرم ها استفاده کنید و اگر پوست چرب، خشک، مختلط یا حساس دارید، باید ضدآفتاب را براساس نوع پوست تان انتخاب کنید.

٣/رنگی شوید:

پوشیدن لباس های رنگی در این فصل حال و هوای خود و اطرافیان تان را واقعا عوض می کند. در این فصل پوشیدن رنگ های سبز، زرد، نارنجی و… بهتر از هر فصل دیگری است. در عین حال بهتر است تا حد امکان از پوشیدن لباس هایی با رنگ سرد و خنثی خودداری کنید تا دچار کسالت نشوید.

 ۴/رنگهای آرایشی تابستانی:
برای آرایش چشمها از سایه هایی که رنگ های تابستانی را تداعی می کنند استفاده کنید، مثل سبز نعنایی، آبی آسمانی یا صورتی روشن. از همان سایه ای که روی پلکها زده اید یک لایه از ریشه تا نوک مژه ها بزنید و بعد دو لایه ریمل روی آن بزنید.

روی پوستتان را با پودر براق و درخشان با تن شامپانی یا برنز، های لایت زیبایی بزنید. روی گونه ها را نیز از همین رنگ رژ گونه بزنید تا رنگ پوست شما یکنواخت و هماهنگ گردد.

استفاده از برق لب های که رنگ سرد دارند مثل برق لب صورتی، هلویی یا قرمز-صورتی درخشش و زیبایی رژ لب را روی لبها، دوچندان می کند. همچنین می توانید با استفاده از یک سوآب کمی رنگ روغنی شفاف روی رژ لب خود بزنید. اثر این رنگ های روغنی روی لب مثل اثر برق لب است.

 ۵/اسپری های آبرسان:

یک اسپری تسکین دهنده و خنک کننده، یک راه عالی برای بیدار کردن پوست تشنه، و تازه کردن آرایشتان است.

۶/عطر مناسب:

اول اینکه در روزهای گرم تابستان دور تمام عطرهای گرم را خط بکشید حتی به قیمت ماندگاری شان. عطر و ادکلن هایی با رایحه سرد و خنک تنها انتخاب شما در روزهای گرم تابستانند. عطر خنک هم عطری است که در شما احساس خنکی دلچسبی ایجاد کند. انتخاب این عطر هم اصلا سخت نیست کافی است عطر یا ادکلنی را انتخاب کنید که باز کردن در آن و بوییدنش همان باشد و احساس برخورد نسیم ملایم و دلنشین بهاری با پوست شما هم همان!

منبع: روزگار

(Visited 43 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *