دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
۷ راهکار برای جذب انرژی های مثبت محیط

۷ راهکار برای جذب انرژی های مثبت محیط

شاید جذب انرژی مثبت و حال خوب در شرایط دشوار و ناراحتی کارِ سختی باشد؛  ولی وقتی با روش های جذب انرژی آشنا شوید؛ می بینید کار چندان سختی هم نیست فقط نیاز به تغییر نگرش و رفتار دارد. همراه ما باشید با راه های جذب انرژی مثبت

jootix-ir-3285701099

۱- آغاز روز با دعا و شکر گذاری 
زمانی که دعا کردن را شروع می کنید، انگار دری را باز کرده و به سوی خدا گام بر می دارید. دعا و شکرگذاری شما را به منبع خلقت وصل می کند و همین حضور در محضر خالق ، حال و هوایی مثبت در شما ایجاد کرده و میزان انرژی مثبت در وجود شما را چندین برابر می کند که باعث آرامش کل وجود شما می شود.

۲- برخورد خوب با دیگران
وقتی روز خود را با دلخوری آغاز کنید ، تمام روزتان را تباه کرده اید. وقتی فکر کنید که دیگران هم عین خودتان هستند و فقط از لحاظ ظاهر با شما فرق می کنند، دیگر دلتان نمی خواهد در مقابل آن ها جبهه بگیرید و احساسات منفی تان را نثارشان کنید. توجه داشته باشید که رفتار آگاهانه تان باعث می شود انرژی مثبت اطرافیان را به سوی خودتان جذب کرده و باتری وجودتان را با انرژی مثبت آن ها شارژ کنید.

۳- نیمه پر لیوان را ببینید
در اصل ، هر وضعیتی از زندگی ، سراسر عظمت و فیض الهی را به تصویر می کشد و حقیقت واحدی را آشکار می کند : در همه چیز خیر و در همه کس روح الهی نهفته است. وقتی با این دید ، به دنیا بنگری خیر و برکت الهی از کائنات به سوی تو سراریز می شود.

۴- مدام در فکر کنترل کردن اوضاع نباشید
زندگی جاری است و ذات آن تحول و دگرگونی است. هر چقدر در برابر زندگی جبهه بگیرید ، بیشتر رنج می برید. هر موقع که بخواهید اوضاع و شرایط زندگی را کنترل کنید ، حالت اضطراب و فشار عصبی به شما دست می دهد که همین باعث تولید انرژی منفی می شود. فقط تصور کنید که زندگی ، رودخانه ای پرجوش و خروش است ، آیا فایده ای هم دارد که با آن دست به گریبان شوی؟ بهتر نیست که آن را رها کنید و با جریان زندگی پیش بروید؟ وقتی خودتان را در اختیار جریان زندگی بگذارید ، کلی انرژی مثبت ایجاد می کنید و در نتیجه خیر و برکت و فیض الهی را به سوی شما سرازیر می شود.

۵- کینه ای نباشید
گذشته ها گذشته ، گذشته برنگشته و جزء خاطرات شما شده است. آیا امکان دارد در گذشته زندگی کنید؟ به هیچ وجه! به هر حال اگر مدام خاطرات ناخوشایند گذشته را در ذهن تان جا بدهید همیشه یک جورایی دلخور هستید. پس عفو و بخشش را یادبگیرید و با این حرکت ، یک عالم انرژی مثبت جذب کنید.

۶- رفتن به دل طبیعت
اگر دل تان می خواهد انرژی مثبت جذب کنید! سری به طبیعت بزنید. به پارک بروید ، به درختان و گل ها نگاه کنید که چگونه با وزش باد ، باوقار و متانت حرکت می کنند. ببینید چگونه آرامش و صفا را از وجودشان منعکس کرده و انرژی مثبت شان را به شما منتقل می کنند؟

۷- آرامش در وجود شماست
چشمان تان را ببندید و سعی کنید که از درون ، جسم تان را احساس کنید. از سبکی و آرامش که در وجود تان ایجاد می شود تعجب می کنید. همین سبکی موجب جذب انرژی مثبت و بیرون راندن انرژی منفی می شود. با به کارگیری روش های بالا انرژی مثبت را جذب می کنید. یاد تان باشد که طبیعت و سرنوشت شما ایجاب می کند که لحظه به لحظه هوشیار و در زمان حال باشید تا آرامش و انرژی مثبت جذب شده را هم به دیگران انتقال دهید.

 

منبع: فکر نو

 

(Visited 182 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *