دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
راهكارهايي كليدي براي ديزاين خانه هایي با متراژ کم

راهكارهايي كليدي براي ديزاين خانه هایي با متراژ کم

در این مطلب ترفندهای چیدمان و دکوراسیون در خانه های با متراژ کم را برایتون به همراه عکس می گوییم، شاید روزی از این ترفندها استفاده کنید.
برای چیدمان وسایل در منزل هایي که کوچک میباشند باید بعضی از ترفندها را به کار برد تا به برترین نحو ممکن از فضا بهره گیری شود. تعداد زیادی از منزل ها کوچک میباشند شما می توانید فضاهای کوچک می تواند محدودیت برای چیدمان دکوراسیون ایجاد نماید و شما وسایلی را دوست دارید نتوانید در این فضاها جای دهید.

با این وجود ما برای شما ایده هاي دیدنی و مدرنی داریم امروزه طراحی و معماری داخلی فضاها، به ویژه در فضاهای کوچک به علت محدودیت ها از اهمیت زیادی برخوردار هست تا در نهایت زیبایی نیازهای افراد خانواده را پوشش داده و سبب آرامش و سهولت در فعالیت هاي روزمره شود .

طراحی منزل کوچک با مساحت ۳۲ متر مربع

طراحی این منزل کوچک با مساحت ۳۲ متر مربع و بسیار هوشمندانه صورت گرفته هست و سعی شده تا با در نظر گرفتن فضاهای مورد نیاز بعنوان مهمان منزل، دفتر کار و یا یک استودیو از آن بهره گیری شود.

این منزل دارای تکنولوژی منحصر به فرد و قابل تنظیم در دما و با نور طبیعی می باشد.


ورودی از طریق راهروی کوچکی در سمت راست حمام بوده و حمام، به طور کامل با دوش در اتاقک مجزا و سرویس بهداشتی مجهز شده هست.
طراحی آشپزخانه با رنگ سفید و خاکستری دارای یک گاز و یک مایکروویو، و همین طور کابینت هایي برای ذخیره وسایل و با میز کار و یخچال در نظر گرفته شده هست.

تکنیک هاي مدرن برای چیدمان منزل هاي کوچک

در این منزل مدرن کوچک ، پله هاي چوبی ،دارای گنجه اي پنهان برای دسترسی به اتاق نشیمن طراحی شده هست که این ایده خلاقانه طراح سبب ایجاد فضای اضافه و راهی برای خنثی کردن محدودیت در فضا محسوب می شود.

منبع: پارس ناز

(Visited 8 times, 1 visits today)