سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
هر رنگ کفش را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟

هر رنگ کفش را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟

یکی از رازهای شیک پوشی ست کردن رنگ کفش با رنگ لباس است. در این مقاله به شما می گوییم که خانم های شیک پوش چگونه رنگ کفش را با رنگ لباس شان ست می کنند

هم رنگ ست كنيد
یکی از پیشنهادات این است که رنگ کفش های تان دقیقا مطابق با رنگ لباس تان باشد. این نوع انتخاب بیشتر برای پیراهن های کوتاه کلاسیک که مناسب برای میهمانی های شب هستند، مناسب است. دقت کنید کفش تان را طوری انتخاب کنید که پاشنه و داخل پاشنه همگی به رنگ لباس تان باشد.

متضاد ست كنيد

اگر رنگ لباس شما تیره است، برای کفش تان رنگ روشن را انتخاب کنید. این نوع ست کردن بیشتر برای میهمانی های عصر مناسب است. به طور مثال اگر لباس شما به رنگ خاکستری است برای کمر روی لباس تان یک کمر ساده به رنگ قرمز تیره انتخاب کنید. برای کامل کردن استایل تان از یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز استفاده کنید. رنگ روشن این کفش رنگ تیره لباس تان را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را بیشتر نمایان کرده و خنثی می کند.

با يكي از رنگ ها ست كنيد

اگر لباس شما ترکیبی از چند رنگ است شما می توانید از یکی از رنگ ها برای رنگ کفش های تان انتخاب کنید. به طور مثال یک کت قرمز زنانه با یک شلوار بنفش ست شده است. شما می توانید این کت و شلوار را با یک جفت کفش پاشنه بلند با ترکیب رنگی بنفش تیره و روشن ست کنید.
اگر لباس شما یک طیف رنگی دارد هرگز رنگ کفش تان را همرنگ لباس تان انتخاب نکنید. برای مثال یک بلوز آبی روشن با یک دامن آبی تیره تر ست شده است. بدترین اشتباه در کامل کردن استایل تان این است که رنگ کفش های تان را هم آبی با یک طیف رنگی دیگر انتخاب کنید.

می توانید رنگ کفش تان را با طیف دیگر از رنگ یک تکه از لباس تان ست کنید. به طور مثال  یک بلوز صورتی با یک شلوار قهوه ای ست شده است. برای کامل کردن تیپ تان می توانید یک جفت کفش اسپرت به رنگ سرخابی یا صورتی پر رنگ ست کنید. این تیپ مناسب برای یک دور همی دوستانه است.

کفش هایی به رنگ قهوه ای و مشکی همیشه برای مکان های رسمی مانند محل کار و جلسات کاری مناسب است.

منبع: سیمرغ

(Visited 11 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *