پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
كداميك از سلبریتی ها بالاترين آي-كيو را دارند؟

كداميك از سلبریتی ها بالاترين آي-كيو را دارند؟

باهوشترین سلبریتی ها را می شناسید؟ اگر خواستید بدانید کدام یک از این سلبریتی های معروف و مشهور در فهرست باهوشترین سلبریتی ها هستند با ما همراه باشید تا چند سلبریتی که بالاترین آی کیو را دارند را بشناسید.
در این فهرست، ما سلبریتی هایی را داریم که رکورد آلبرت انیشتین را شکسته اند و با گالیلئو گالیله هم تراز هستند.

آیا می توانید حدس بزنید این باهوشترین سلبریتی ها چه کسانی هستند؟
ناتالی پورتمن – ۱۴۰


اصلا عجیب نیست که او به عنوان یکی از باهوشترین سلبریتی ها و خیره کننده ترین و بااستعدادترین بازیگران زیبای دنیا، بسیار فضل فروش نیز هست. ای کیو او ۱۴۰ است و این را به نمایش می گذارد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه هاروارد گرفته و به بیش از ۶ زبان دنیا صحبت می کند.
شکیرا – ۱۴۰


باورش سخت نیست که این بانوی بسیار جذاب نیز به عنوان یکی از قدرتمندترین زنان دنیا، یک نابغه ی به تمام معنا است. او در صنعت موسیقی بسیار موفق است و هنور برای کشف عشق خود نسبت به فرهنگ های دنیا و افتتاح دو مدرسه وقت دارد.
مدونا – ۱۴۰

مدونا، ملکه ی تمام عیار. اما جداً هیچکس بدون هوش و ذکاوت به شهرت مدونا نمی رسد. او دائم خود و تصویر خود را مایل ها فراتر از انتظار طرفداران اش بازخلق می کند. و اگر این شما را متقاعد نمی کند، او یک دانشجوی ممتاز نیز بوده است.
جینا دیویس – ۱۴۰

جینا تمام کلیشه های موجود برای مدل ها را شکسته است… در واقع، شکستن کلیشه ها چیزی است که او فعالانه به آن می پردازد. این مدل و بازیگر رسمی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه بوستون گرفته و بخش زیادی از وقت خود را صرف ترویج برابری جنسیتی می کند.
استیو مارتین – ۱۴۲


احتمالا این را می دانید، اما خنداندن آدم ها آسان نیست. پشت این داستان هوش وذکاوت افرادی است که استیو مارتین یکی از آنها است. او قبل از وارد شدن به حوزه ی سرگرمی، در UCLA فلسفه خوانده است.
نولان گلد – ۱۵۰


بله درست است. لوک در سریال خانواده ی مدرن اساسا یک نابغه است. او وقتی ۱۳ ساله بود از دبیرستان فارغ التحصیل شد.
کوئنتین تارانتینو – ۱۶۰


این هم غافلگیرکننده نیست. داستان همه ی فیلم های او نابغه بودن را فریاد می زند. جالب است بدانید که او پس از ترک تحصیل در دبیرستان در سن ۱۵ سالگی، هرگز تحصیلات رسمی را ادامه نداد. در عوض شغلی در یک فروشگاه اجاره ی فیلم پیدا کرد و ساعت ها غرق فیلم ها شد.
جیمز وود – ۱۸۴


چهره یا اسم او را تشخیص نمی دهید؟ احتمالا علت اش این است که شهرت جیمز بیش تر به خاطر صدایش است که در برنامه های تلویزیونی/ فیلم هایی مانند مرد خانواده، سیمپسون ها، اتومبیل دزدی بزرگ (Grand Theft Auto) و هرکول دیزنی (Disney’s Hercules) اجرا کرده است. او بورس تحصیل در MIT گرفت اما قبل از فارغ التحصیلی ترک تحصیل کرد تا حرفه ای را در حوزه ی سرگرمی دنبال کند.
جیمز فرانکو – ۱۳۰


این مرد اساسا به تحصیل معتاد است. هنگامی که در فیلم مرد عنکبوتی ۳ بازی می کرد، (دوباره) در UCLA ثبت نام کرد تا هر ترم ۶۲ واحد بگیرد. هرترم! برای این که شما کم تر احساس باهوشی کنید، جیمز برای تحصیلات تکمیلی هم زمان در دانشگاه کلمبیا، دانشگاه نیویورک، و کالج بروکلین ثبت نام کرد تا مدرک کارشناسی ارشد را در هنرهای زیبا بگیرد و سپس به ییل رفت تا مدرک دکتری بگیرد.
سیندی کرافورد – ۱۵۴


سیندی قبل از روزهایی که روی جلد مجله ی ووگ برود، مسیر کاملا متفاوتی را در پیش گرفته بود. او به عنوان برترین دانش آموز از دبیرستان فارغ التحصیل شد و از دانشگاه نورث وسترن، یعنی جایی که در رشته ی مهندسی شیمی درس می خواند، بورس تحصیلی گرفت.
کشا – ۱۴۰


کشا در دوران دبیرستان در آزمون ورودی دانشگاه امتیاز بالایی آورد… در واقع او ۱۵۰۰ امتیاز آورد که تقریبا عالی است. با این حال در ۱۷ سالگی ترک تحصیل کرد تا با شرکت نشر موسیقی دکتر لوک کار کند.
دیوید دوکاونی – ۱۴۷

ستاره ی سریال پرونده های ایکس ( X-Files) زیبایی و هوش را با هم دارد. او در ۱۹۸۲ با مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون فارغ التحصیل شد. او تحصیلات خود را در ییل ادامه داد و از رشته ی هنر در ادبیات انگلیسی فارغ التحصیل شد. او دکتری خود را با پایان نامه ای تحت عنوان “جادو و فناوری در نظم و نثر معاصر” شروع کرد اما هرگز آن را تمام نکرد.
دولف لاندگرن – ۱۶۰

آیا بوکسور شوروی را در راکی ۴ به یاد می آورید؟ او همین مرد است. او شخصیت روی پرده را در زندگی شخصی اش نیز ادامه داد و برای تیم کیوکوشین کاراته سوئد، کاپیتانی موفق شد. وی بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی واشینگتن، تحصیلات اش را با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ادامه داد. در ۱۹۸۳ بورس تحصیلی فولبرایت در MIT به او اعطا شد اما این پیشنهاد را رد کرد تا محافظ گریس جونز شود، تا جایی که آن دو عاشق هم شدند و در نهایت ازدواج کردند.
کنان اوبراین – ۱۶۰


مجری محبوب برنامه ی Late Show تحصیلاتی دارد که می تواند به آن افتخار کند. تحصیلات کارشناسی او در دانشگاه هاروارد انجام شد، جایی که با رتبه ی ممتاز در رشته ی تاریخ و ادبیات امریکا فارغ التحصیل شد.
تامی لی جونز – ۱۳۵


به نظر می رسد تام لی بعد از فارغ التحصیلی از هاروارد با رتبه ی ممتاز در رشته ی هنر در زبان انگلیسی، به دنیای بازیگری لغزیده است. او ادعا می کند هرگز در زندگی اش در کلاس های بازیگری شرکت نکرده است که با توجه به موقعیت حرفه ای اش در بازیگری شگفت انگیز است.
آلیشیا کیز – ۱۵۴


آلیشیا وقتی فقط ۱۲ سال داشت در مدرسه های هنرهای نمایشی حرفه ای منهتن پذیرفته شد، جایی که حرفه ی خوانندگی او شروع شد. او در سن ۱۶ سالگی (به عنوان برترین رتبه ی کلاس اش) فارغ التحصیل شد و تحصیلات اش را در دانشگاه کلمبیا با بورس تحصیلی کامل ادامه داد.
اشتون کوچر – ۱۶۰


اشتون کوچر یک آچار فرانسه است که در مدلینگ، بازیگری، سرمایه گذاری خطرپذیر، حتی رستوران داری سرک کشیده است. او در بسیاری از استارت آپ ها مانند اسکایپ، فوراسکوئر، اربی ان بی و Path مشارکت کرده است.
نیکل کیدمن ۱۳۲


نیکل کیدمن در خانه ی اندیشمندان بزرگ شد (مادرش مربی پرستاری و پدرش متخصص بیوشیمی، روان شناس بالینی و نویسنده است). نیکل کودکی باهوش با والدینی باهوش بود که به دانشکده ی هنر ویکتوریا در ملبورن، تئاتر خیابانی فیلیپ در سیدنی، و نیز تئاتر استرالیا برای جوانان برای بازیگری، شرکت کرد، جایی که (قطعا) مطالعات او جواب داد.

منبع: مجله کسب و کار بازده

(Visited 76 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *