جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
۴ راه برای این که با تنها بودن زندگی‌تان را تغییر دهید

۴ راه برای این که با تنها بودن زندگی‌تان را تغییر دهید

اختصاصی چاره چی/ تنها بودن و در تنهایی بودن دو چیز متفاوت است. آن هایی که در تنهایی هستند از تنها بودن لذت می برند.  در این مطلب چند فایده تنها بودن را آورده ایم.

  • پر و بال دادن به خلاقیت شما: ایده هایی که در زمان تنهایی به ذهن ما خطور می کنند از خلاقانه ترین ایده ها هستند. زمانی که در تنهایی هستیم به خودمان گوش می دهیم، راه هایی را برای اجرایی کردن ایده ها پیدا می کنیم و حتی از خودمان هم انتقاد می کنیم. از آن جایی که هیچ حواس پرتی وجود ندارد ما روی هنری خود را با سادگی بیشتر نشان میدهیم.
  • ناپدید شدن استرس و راه اندازی دوباره مغز: معمولا این تصور را داریم افرادی که تنها زندگی می کنند دچار افسردگی و اظطراب هستند. فعال بودن اجتماعی چیز مهمی است اما مطالعات نشان داده افرادی که تنها زندگی می کنند خوشحال تر هستند و علائم کم تری از استرس را نشان می دهند. با تنها بودن به مغزتان هم این امکان را می دهید که استراحت کند و یک راه اندازی دوباره بکند.
  • بهبود تمرکز و بازده: زمانی که تنها هستید، هیچ حواس پرتی وجود ندارد و این امکان به شما داده می شود که مغزتان فرصت های بهتری برای به جریان انداختن ایده ها پیدا کند.
  • رسیدگی بهتر به مشکلات: در زمان تنهایی می توانید بهتر قضاوت کنید و تصمیم بگیرید. به موضوعات از دید بهتری نگاه می کنید و به این گونه می توانید سخت ترین مشکلات زندگی تان را هم حل کنید.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع:brightside.me

(Visited 26 times, 1 visits today)