جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
با این توصیه‌ها یک دهه چهل بهتر را تجربه کنید

با این توصیه‌ها یک دهه چهل بهتر را تجربه کنید

اختصاصی چاره چی/ با رسیدن چهل سالگی تان ممکن است بخواهید در زندگی خود تغییراتی داده تا بتوانید دهه چهل خود را بهبود دهید. سن چهل سالگی به عنوان بحران میان سالی شناخته می شود که هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. در این مطلب راه هایی برای بهبود دهه چهل  زندگی تان را آورده ایم.

  • به خودتان ایمان داشته باشید. برای تمام چیزهایی که تا به حال به خاطرشان زنده بودید و زندگی کرده اید شکرگذار باشید. تمام تجربیات و مشکلات و تفریحات، شما را به اینجا رسانده است.
  • اهداف جدید بسازید. چالش های جدید برای خودتان درست کنید و از خودتان بپرسید که در ۵ یا ۱۰ سال آینده کجا می خواهید باشید. شما در این سن می توانید به خیلی از چیزهایی که قبلا نمی توانستید برسید چرا که به بلوغ کامل رسیده اید.
  • روتین های خود را تغییر دهید. این تغییرات می تواند کاملا متنوع باشد. مثلا فعالیت ها، ورزش ها، غذاها و هرچیزی که فکرش را می کنید.
  • ازدواج خود را مستحکم کنید. اگر برای مدت زیادی در یک رابطه بوده اید، مهم است که بعد سال ها، عشق و احترام هم چنان به مانند اوایل قوی و مستحکم باشد. راه هایی را پیدا کنید که بتوانید بهتر با شریک زندگی تان رابطه برقرار کنید.
  • در حال زندگی کنید. یاد بگیرید که در زمان حال زندگی کنید و زیاد قصه گذشته یا نگران آینده نباشید. هر لحظه و هر روز زندگی را قدر بدانید و لذت ببرید.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: steptohealth.com

(Visited 2 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *