جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
چگونه در عکس‌ها زیباتر به نظر بیاییم؟

چگونه در عکس‌ها زیباتر به نظر بیاییم؟

اختصاصی چاره چی/ تا به حال شده به عکسی از خودتان نگاه کنید و روزتان خراب شود؟ شاید خراب شدن روز کمی اغراق باشد اما همه ما برای خوش قیافه به نظر آمدن در عکس نیاز به کمک داریم. در این مطلب می خواهیم به شما در این امر راهنمایی کنیم.

۱- روش ایستادن

نحوه ایستادن شما تاثیر بسزایی در مقدار وزنی که به نظر می آیید دارد. اگر به صورتی بایستید که لگن و شانه تان باز باشد و وزنتان روی پای عقب باشد و پای جلوتان مقدار خم باشد، لاغرتر به نظر می آیید.

۲- مستقیم نایستید

منطقی است که موقع عکس گرفتن بخواهید مستقیم بایستید و به دوربین نگاه کنید. اما ایستادن به صورت ۳/۴ یا حتی ذره ای چرخاندن بدنتان شما را زیباتر نشان می دهد. مخصوصا اگر عکس دسته جمعی می گیرید.

۳- دستتان را دور کنید

احتمالا افراد مشهور را دیده اید که این کار را می کنند. دستتان را از بدنتان دور کنید تا هویت خاصی به آن ها بدهید و کوچک تر هم آن ها را نشان بدهید.

۴- آرام باشید

یک لبخند مصنوعی به تنهایی می تواند عکستان را خراب کند. اگر در این زمینه مشکل دارید این حقه کوچک را انجام دهید: زبانتان را پشت دندان بالایی قرار دهید و لبخند بزنید. فکرهای خوب بکنید و یادتان نرود که نفس بکشید.

۵- زمان مناسب روز را برای عکس گرفتن انتخاب کنید

برای عکس هایی که بیرون گرفته می شود، وقتی خورشید تابش بسیار دارد سایه هایی روی عکس می اندازد. بهترین زمان عکس گرفتن در بیرون در زمان غروب خورشید است.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: listotic.com

(Visited 29 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *