جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
چهار تمرین که به سوزاندن چربی کمر و زیر بازو کمک می‌کنند

چهار تمرین که به سوزاندن چربی کمر و زیر بازو کمک می‌کنند

اختصاصی چاره چی/ در این مطلب قصد داریم چهار تمرین به شما آموزش دهیم که موجب تسریع در سوزاندن چربی کمر و زیر بازوی شما می شود.

۱- تمرین اول راحت است. ابتدا باید بدانید که این تمرین شامل کش دادن بازوها در هر طرف در موازای سطح شانه ها است به صورتی که کف دست به سمت بالا باشد. سپس هر کدام از بازوها را در آرنج خم کنید به صورت که یک زاویه ۹۰ درجه به بالا ایجاد شود. بعد از آن باید دستانتان را به سمت جلو تاب دهید و برگردانید. این تمرین را در سه ست ۱۰ تایی انجام دهید.

۲- در این تمرین باید بازوهای خود را به بالا سرتان کش دهید. در این حالت کف دستانتان باید به سمت جلو باشد و آن ها را به سطح شانه ها ببرید و سپس بالای سرتان و در نهایت به موقعیت اول برگردانید.  این تمرین را در سه ست ۶تایی انجام دهید.

۳- پاهای خود را به عرض شانه باز کنید و کمی زانوها را خم نماید. بدنتان را به سمت کمر خم نمایید اما بیشتر از ۹۰ درجه نشود و سرتان به سمت پایین باشد. یک دمبل در هر دست که آرنج آن خم است بگذارید در حالی که کف دستان به سمت هم باشند. سپس دستان را بالا بیاورید تا جایی که کمی پایین تر از شانه برسند. این تمرین را در سه ست ۱۰ تایی اجرا کنید.

۴- به جلو خم شوید و در دستان دمبل بگذارید و دمبل ها را به سمت دست مخالف حرکت دهید، آن را بالا بیاورید و سپس به سمت سینه ببرید و برگردانید. این حرکت را در سه ست ۱۰ تایی انجام دهید.

مترجم: سید صدرا شریعتی

منبع: healthylifetricks.com

(Visited 80 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *