جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
با ۵ ایده رنگی رنگی، منزل خود را زیباتر کنید

با ۵ ایده رنگی رنگی، منزل خود را زیباتر کنید

شاید شما هم به رنگ های ساده همیشگی عادت دارید و دوست ندارید تغییری در رنگ زندگی تان ایجاد کنید؛ ولی بهتر است بدانید تغییرات کوچک در طراحی منزل می توناد کلی انرژی مثبت و حال خوب را به خانه شما بیاورد. با ادامه مطلب همراه ما باشید:

 

 ۱) نصب کاغذ دیواری بر یکی از دیوارها
نصب کاغذ دیواری روی یکی از دیوارهای خانه می تواند شکل و فضای خانه را زیباتر کند و در نمای خانه تغییر بزرگی ایجاد کند.حتی اگر شما مایل نبودید که کاغذ دیواری را به طور دائمی و یا مدت طولانی روز دیوار نگه دارید می توانید از کاغذ دیواری های قابل جدایی و تعویض استفاده کنید و به دیوار خانه تان نیز لطمه ای وارد نشود.

wallpaper-2014-amazing-ir-10

۲) در طرح و رنگ درها تغییر ایجاد کنید
شما می توانید یک رنگ جدید به در های خانه بزنید و یا رنگ آن را پررنگ تر کنید. اگر هم نمی خواهید زیاد جلوه رنگارنگی به در های خانه بدهید از ایده های ساده برای رنگ کردن در ها استفاده کنید.

48ab8c5ad4760822ca06345ef9dc9e58

۳)در رنگ آمیزی قفسه های کتاب تغییر ایجاد کنید
از کاغذهای رنگی و یا خود رنگ برای تغییر قفسه های کتاب استفاده کنید تا نمای زنده تر و زیباتری به خانه و یا اتاق ها ببخشید. شما می توانید به راحتی خودتان این کار را انجام دهید و نیاز به تکنیک و تخصص خاصی ندارد.حتی می توانید از کتاب هایی با جلدهای رنگارنگ و جذاب برای چیدن در قفسه هااستفاده کنید.

21-ss_100902458

۴)از پارچه به عنوان یک تغییر استفاده کنید
از پارچه های سنتی و یا پارچه هایی با طرح و رنگ های زیبا و مورد سلیقه تان استفاده کنید.می توانید از آن ها برای روی تخت، مبل و یا هر مکان مناسب دیگری که در خانه سراغ دارید استفاده کنید.

desktops-models-2015-6

۵)از تابلوها و آثار هنری رنگی در خانه استفاده کنید
بسیاری از تابلوها، مجسمه ها و آثار هنری مختلف وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید نمای خانه را عوض کنید و فضای خانه را شاد تر کنید.تابلوهای نقاشی زیبا با طرح و رنگ های شاد و یا مجسمه، رو میزی، مهره و قاب های مختلف می توانند بنا به سلیقه شما دکوراسیون خانه شما را رنگی تر و زیباتر کنند.

2015112612151352a

 

منبع: دلگرم

(Visited 40 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *