شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
با این ماسک صورت بوتاکس را فراموش خواهید کرد

با این ماسک صورت بوتاکس را فراموش خواهید کرد

اختصاصی چاره چی/ کافئین موجود در قهوه به عنوان یک گشاد کننده رگ ها عمل می کند که سفت شدگی پوست شما را درمان خواهد کرد. ماسک صورت قهوه، پوست کهنه شما را هم تازه خواهد کرد. در این مطلب به شما نحوه استفاده از این ماسک قهوه که موجب از بین رفتن چین و چورک صورت می شود را به چند روش مختلف آموزش می دهیم.

  • ابتدا قهوه را با روغن زیتون ترکیب کنید. این ترکیب را به مناطق مورد نظر بمالید و آن را با یک فویل پلاستیکی بپوشانید. بعد از گذشت ۵ دقیقه آن را با آب بشویید.
  • در روش دیگر ۳ قاشق چای خوری باقی مانده قهوه استفاده شده را با یک لیوان شیر تازه مخلوط کنید. این ترکیب را روی نواحی مورد نظر بمالید. پوست را به آرامی ماساژ داده و بگذارید ۲۰ دقیقه بماند. سپس با آب بشورید.
  • باقی مانده قهوه استفاده شده می تواند پوستتان را شاداب کند. ۳ قاشق چای خوری قهوه را با یک قاشق معمولی پودر کاکائو مخلوط کنید. این ترکیب را به پوستتان بمالید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند. سپس با آب ولرم بشورید.
  • از قهوه برای از بین بردن مناطق سیاه و جوش ها هم می توانید استفاده کنید. باقی مانده قهوه استفاده شده را با روغن بچه ترکیب کنید. این ترکیب را به صورت مالیده و خوب ماساژ دهید. هر روز این کار را بکنید تا مناطق سیاه از بین برود.

مترجم: صدرا شریعتی

منبع: http://www.healthylifetricks.com

(Visited 44 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *