شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۵ اپلیکیشن که شما را باهوش‌ترین فرد جمع می‌کند

۵ اپلیکیشن که شما را باهوش‌ترین فرد جمع می‌کند

اختصاصی چاره چی/ شما نمی توانید پیش بینی کنید که در یک جمع خانوادگی یا کاری چه چیزی ممکن است موضوع مورد بحث باشد پس بهتر است که قبل از حضور در مورد همه چیز از این که دیشب چه تیمی برنده شد تا یک ویدیو که معروف شده اطلاع داشته باشید. به این ترتیب بهترین اپلیکیشن های گوشی همراه که به شما در این مورد کمک می کند را در زیر آورده ایم.

theSkimm

اگر نیاز به یک رمزگشا برای فهمیدن این که در دنیای فرهنگ و سیاست چه می گذرد دارید، theSkimm به دردتان می خورد. این اپلیکیشن هم چنین با تقویم شما یکی می شود تا به شما از لحظه های با اهمیت سیاست، ورزش و برنامه های تفریحی باخبر کند.

NPR One

به صورت صوتی وقایع روز جهان را گزارش می دهد تا شما از واقعه ای بی خبر نباشید.

Instaread

اگر ناراحتید از این که یک کتاب که همگی درباره اش حرف می زنند را مطالعه نکرده اید، Instaread به کمکتان می آید. این اپلیکیشن همراه با صدا است که به شما در درک مطلب کمک می کند. با استفاده از این اپلیکیشن با گذشت زمان به مانند یک فرد باسواد و تحصیل کرده سخن خواهید کرد.

BuzzVideo

ویدیوهای اینترنتی، تصاویر خنده دار و تصاویر متحرک شاید از موضوعاتی باشد که در یک مکالمه پیش بیاید. این اپلیکیشن به شما اجازه شخصی سازی چیزهایی که علاقه مند به دیدنشان هستید را می دهد تا از دیگران عقب نیفتید.

TED

می خواهید بدانید که رهبران فکر دنیا چه چیزی می گویند؟ اپلیکیشن TED بیش از ۲۰۰۰ ویدیو دارد که در آن بافکرترین افراد که در حال شکل دادن دنیا هستند سخن گفته اند. با این اپلیکیشن در مورد پیشرفت های پزشکی، موسیقی و موضوعات دیگر یاد بگیرید. بیشتر این ویدیوها دارای زیرنویس فارسی هم هستند.

مترجم: صدرا شریعتی

منبع: mashable.com

(Visited 29 times, 1 visits today)

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *