جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
۵ اشتباه در انتخاب لباس که باید از آن ها دوری کنید!

۵ اشتباه در انتخاب لباس که باید از آن ها دوری کنید!

اگر می خواهید ظاهر بی نقص و زیبایی داشته باشید باید بدانید چه لباسی را انتخاب کنید و چگونه از آن ها نگهداری کنید. و مهم تر از همه این که اشتباهات دیگران را در انتخاب لباس تکرار نکنید. یک خانم شیک پوش دقت بالایی در انتخاب لباس دارد و هرگز تن به اشتباهات کوچک و بزرگ نمی دهد. در این مطلب به بررسی کارهایی میپردازیم که یک خانم خوش پوش هرگز انجام نمی دهد.

۱- خریدن هر چیزی که مد می شود
دنیای مد با چنان سرعتی پیش می رود که تقریبا هر هفته شاهد ظهور مدل ها و لباس های جدید هستیم. اما یک خانم خوش لباس هرگز پیروی بی چون چرای مد نیست چون ممکن است این مدل ها با اندام و ویژگی های استایل وی همخوانی نداشته باشد. پس شما نیز باید تقلید صرف را فراموش کنید و خودتان باشید.

۲- لباس پوشیدن برای دیگران
زنانی که عاشق مد هستند برای رضایت شخصی خود لباس می پوشند نه جلب توجه افراد دیگر. از نظر این افراد لباس وسیله ای است که بیانگر ویژگی های درونی ما باشد و بدون ارتباط کلامی درباره ما چیزهایی بگوید. پس مد و لباس وسیله ای برای جلب توجه نیست.

۳- پوشیدن لباس هایی که کاملا اندازه نیستند
اندازه بودن لباس ها در شیک پوشی اهمیت زیادی دارد. مهم نیست لباس شما چقدر گران است یا مد جدید است، اگر اندازه تن شما نباشد هرگز زیبا نخواهید شد. اگر سایز شما طوری است که پیدا کردن لباس اندازه دشوار است خیاط بهترین دوست شماست.

۴- پوشیدن لباس هایی که راحت نیستند
هدف از لباس پوشیدن احساس آسایش و راحتی و توانایی فعالیت در لباس ها است. اگر لباسی این ویژگی را نداشته باشد به هیچ عنوان ارزش پوشیدن ندارد هر چقدر هم که در ان زیبا شوید. این اصل اساسی را در انتخاب پوشاک  فراموش نکنید.

۵- مراقبت نکردن از لباس ها
یک ویژگی خانم های شیک پوش این است که قدر لباس های خود را می دانند چون آن ها را با عشق انتخاب کرده و می پوشند. بنابراین به خوبی از این لباس ها مراقبت می کنند تا مدت بیشتری بتوانند از آن ها استفاده کنند.

منبع: چی بپوشم؟

(Visited 417 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *