جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
۴ نکته که هنگام خرید آنلاین لباس باید به آن توجه کنید

۴ نکته که هنگام خرید آنلاین لباس باید به آن توجه کنید

این روزها خرید آنلاین خیلی چیزها مرسوم شده است. از طرفی واقعا هم اگر این مسئله رواج بیشتری پیدا کند یکی از بزرگترین مشکلات زمانی مردم حل خواهد شد. اما شاید در نگاه اول کمی شک در دل های شما وجود داشته باشد که واقعا می شود به راحتی و بدون هیچ مشکلی آنلاین خرید کرد یا نه. در این مطلب  خرید آنلاین لباس را برای شما توضیح خواهیم داد.

۱- ابزار لازم را داشته باشید
خرید آنلاین یعنی خرید از سایت های اینترنتی. اولین چیزهایی که برای خرید احتیاج دارید کارت بانک و رمز اینترنتی می باشد. رمز اینترنتی را می توانید از دستگاه های خود پرداز بانک دریافت کنید.

۲- از سایت های معروف و مورد اعتماد خرید کنید
امروزه با زیاد شدن سایت های فروش، متاسفانه مشکل کلاهبرداری هم زیاد شده است. ترجیحا تا اطلاع ثانوی بنا را بر عدم اعتماد بگذارید و فقط از سایتی خرید کنید که اطمینان کامل به صداقت آن دارید. در این مورد می توانید از تجارب دوستان و اطرافیان تان نیز استفاده کنید.

۳ – از سایز لباس مطمئن شوید
گاهی پیش می آید که سایز واقعی لباس با سایز نوشته شده در آن متفاوت است. این درمورد لباس های خارجی بیشتر اتفاق می افتد. بنابراین موقع سفارش دادن لباس حواس تان به این مسئله باشد.

۴ -وجه را پس از دریافت لباس مورد نظر پرداخت کنید
هرگز قبل از تحویل لباس در درب منزل تان وجه را پرداخت نکنید. گاهی هم اتفاق می افتد که لباس تحویل داده شده کاملا مغایر با عکس روی سایت بود است. در این مواقع نیز از پرداخت وجه خود داری کنید. چرا که قطعا زمان و انرژی کافی برای شکایت در دادگاه را ندارید.

منبع: pHow

(Visited 30 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *