یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
این ۶ نوشیدنی علاوه بر کاهش وزن، بدنتان را سم زدایی می کنند

این ۶ نوشیدنی علاوه بر کاهش وزن، بدنتان را سم زدایی می کنند

اختصاصی چاره چی / بنابر اعتقاد متخصصان، سم زدایی از بدن، فرایندی است که علاوه بر مزایای جسمی موجب پیشگیری از افسردگی و پر انرژی تر شدن افراد می شود.

کاری که معده، کبد، روده و کلیه های ما در طول روز انجام می دهند برای سم زدایی از بدن است که ما می توانیم با خوردن مواد غذایی و نوشیدنی های خاصی در این فرایند سم زدایی به بدنمان کمک کنیم.

نوشیدنی های سم زدا بسیار راحت در خانه تهیه می شوند و علاوه بر طعم دلپذیری که دارند، به کاهش وزن هم کمک قابل توجهی می کنند.

زمانی که شما از این نوشیدنی ها استفاده می کنید علاوه بر سم زدایی و کاهش وزن، بدنتان عملکرد بهتری پیدا کرده و جذب مواد غذایی، ویتامین ها و مواد معدنی تسهیل می شود.علاوه بر این سوخت و ساز بهتری با سوخت بیشتر چربی ها انجام می شود.

در این مطلب به معرفی چند نوشیدنی سم زدا و چربی سوز می پردازیم.


۱- آب آناناس

آب آناناس سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است که به دلیل شیرینی طبیعی که دارد می توانید به عنوان یک شیرین کننده در نوشیدنی های دیگر هم از آن استفاده کنید.

۲- آب سیب

وجود ترکیبات شیمیایی پلی فنول، پکتین و فلوریزین در سیب های سبز، این میوه و نوشیدنی آن را به یک سم زدا و چربی سوز عالی تبدیل کرده است.

۳- آب اسفناج

آب اسفناج به دلیل فیبر و آنتی اکسیدان زیادی که دارد، کالری زیادی را می سوزاند و سموم زیادی را از خون دفع می کند.

۴- چای سبز

چای سبز یک آنتی اکسیدان عالی است و دارای ترکیباتی است که هم سم زدایی کرده و هم از تجمع چربی ها در بدن جلوگیری می کند.چای سبز سرعت سوخت و ساز بدن را تا ۴ درصد افزایش می دهد.

۵- خیار

خیار یک داروی طبیعی بوده و سرشار از مواد معدنی و ویتامین است ، خیار با کاهش اشتهای شما به کنترل وزنتان کمک کرده و از بدن شما سم زدایی می کند.

۶- لیمو

آبلیمو سرشار از ویتامین C است و به از بین برد رادیکال های آزاد و باکتری های فعال بدن کمک کرده و به دلیل پلی فنلی که دارد سلول های چربی بیشتری را می سوزاند.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.top10homeremedies.com

(Visited 67 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *