سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
چگونه متوجه شویم از اینستاگرام کسی بلاک شده ایم؟

چگونه متوجه شویم از اینستاگرام کسی بلاک شده ایم؟

آیا در گذشته اکانت و عکس های کسی را در اینستاگرام خود می دیدید ولی چند وقتی است که از او خبری نیست؟ آیا شک کردید که او شما را Unfollow یا Block کرده باشد ؟

همانطور که احتمالا می دانید سرویس هایی مثل اینستاگرام اجازه ی چک کردن همچین موردی را به شما نخواهند داد. ولی نگران نباشید، هنوز هم راه هایی برای پیدا کردن جواب تان وجود دارد.

2016%2f10%2f18%2f69%2finsta12-e1abc

۱- جست و جوی شخص مورد نظر : 
اگر شک دارید که “شخص خاصی” شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جست و جوی اینستاگرام، جست و جو کنید. اگر مطمئن هستید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید.

۲- سعی کنید او را follow کنید:
اگر شخص خاصی را قبلا فالو می کردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده.
اگر می توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می کنید عبارت Following ظاهر می شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید با زهم گزینه Follow ظاهر می شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده اید

۳- لیست دنبال کنندگان: 
در لیست کسانی که در اینستاگرام آن ها را دنبال می کنید به دنبال اسم او بگردید. آیا اسم او وجود ندارد؟ یا او شما را فقط از لیست دنبال کنندگانش حذف کرده یا بلاکتان کرده.

۴- او را Mention کنید
اگر احساس می کنید که او شما را بلاک کرده ولی این بلاک کردن صرفا از روی اشتباه یا یک تصادف بوده، به او تلنگری بزنید. زیر یکی از عکس هایی که ارسال می کنید او را Mention کنید.

به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت آن شخص را وارد کنید. مثلا اینجوری: ali361@

اینستاگرام به طور اتوماتیک لیست کسانی که شخص را Mention می کنند برای او خواهد آورد. اگر شما را ببیند و بلاک کردن شما صرفا یک تصادف بوده باشد، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد.

۵- یک اکانت دیگر بسازید
در برنامه اینستاگرام از پایین سمت راست صفحه گزینه Profile و سپس Settings و بعد از آن گزینه Log out را انتخاب کنید. حالا یک اکانت جدید بسازید. اگر با این اکانت می توانید او را فالو کنید ولی با اکانت اصلی خود نمی توانستید، شما بلاک هستید.

۶- اگر فکر می کنید کسی شما را بلاک کرده ولی هرچه فکر می کنید اسم او را به خاطر نمی  آورید یا اسم اکانت او را به یاد ندارید، از Unfollowgram استفاده کنید.

عبارت Unfollowgram را در اینترنت جست و جو کنید و وارد سایت آن شوید(unfollowgram.com). گزینه SIGN IN WITH INSTAGRAM را انتخاب کنید. می توانید ببینید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند!

حالا فرد مورد نظر را پیدا کنید و عملیات مراحل بالا را روی او پیاده کنید تا معما را حل کنید

 

منبع: چه جوری؟

(Visited 98 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *