سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
در کافه هنر شهاب حسینی چه می گذرد؟

در کافه هنر شهاب حسینی چه می گذرد؟

حتما می دانید که بسیاری از چهره ها و به خصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که می درخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز آدم های موفقی نشان داده اند. شما را دعوت می کنیم به خواندن گزارشی از کافه ای با مدیریت شهاب حسینی؛ بازیگری که این روزها بر اسب مراد خود سوار است. هم با سریال «شهرزاد» در دل مردم جا باز کرده و هم با نخل طلایش در جشنواره «کن» به دل جهان سینما نفوذ پیدا کرده است.

 

کافه هنر در لواسان :
ورودی کافه هنر آدم را یاد شخصیت دوست داشتنی شهاب حسینی می اندازد، حتی کافه که توسط او اداره می شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است. این کافه آدم را بیشتر یاد خانه یک دوست می اندازد.
حتی تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی تزیین شده است و هر بار به فراخور فعالیت های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته های روی آن فرق می کند.

24732_478

اصلا انگار داشتن کافه هایی به سبک و سیاق خانه، کافه هایی که بیشتر تو را به یاد خانه بیاندازند تا کافه بین هنرمندان و بازیگران ما باب است.

بد نیست نگاه دقیق تری به کتابخانه کافه هنر لواسان بیاندازیم. این کتابخانه چوبی، شبیه یک حجم ساکت و مهجور در گوشه ای از کافه است. اما وقتی به سراغش می روی می بینی بیشتر شبیه گنجینه ای است که باید کشف شود. به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه تان باشد.

24736_516
در گوشه ای از کافه هنر لواسان قفسه هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می رسد این قفسه ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری، این محصولات می توانند هم جزو لوازم دکوری منزل باشند هم می توانند جزو لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این دست باشند. بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت است.

465185_899

مجموعه بازآرت، از سال ١٣٩١ با هدف جمع آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد. در اولین قدم، بازآرت فعالیت خود را با راه اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد. پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه های آن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمایشگاه های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به ویژه آقای شهاب حسینی هنرمند محبوب و توانا، توسط این مجموعه برگزار گردید. نمایش و فروش دائمی محصولات در کافه ها به خصوص کافه هنر لواسان؛ از دیگر راه های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است.

465186_277

در این کافه علاوه بر فعالیت های معمول یک کافه فعالیت های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می شود. یکی از این فعالیت ها برنامه قصه خوانی کودکان ویژه کودکان کمتر از هفت سال است. انجام کارهایی از این دست باعث می شود تا نگاه ها به کافه هنر لواسان از همه خاص تر باشد. در واقع وقتی گرداننده این کافه شخص هنرمندی مانند شهاب حسینی است، توقع می رود که فعالیت های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه برپا شود.

465187_806

 

منبع: مد آنلاین

(Visited 27 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *