یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
چگونه برای تم جشن برنامه ریزی کنیم؟

چگونه برای تم جشن برنامه ریزی کنیم؟

گام ۱: در مورد تم تصمیم بگیرید. تم انتخابی شما ممکن است بر اساس فصل، مانند نوروز، چهارشنبه سوری یا تابستانی و سرگرم کننده باشد. یا این که می توانید ایده های خوبی مثل تم صورتی، قهرمانان و هالیوود داشته باشید. یا حتی تم جشن تان می تواند براساس یکی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه تان یا مربوط به یک دوره خاص در تاریخ مثل روم یا مصر باستان یا دهه ۵۰ و ۶۰ باشد.

گام ۲: در مورد لباس جشن تصمیم بگیرید که می خواهید لباس بالماسکه باشد یا نه. مهمانان باید برای آماده کردن لباسی متناسب با تم جشن، زمان کافی داشته باشند.

گام ۳: دعوت نامه های خود را که شامل همه اطلاعات لازم در مورد تم جشن است، در زمان مناسب به دست مهمانان برسانید. از آنها بخواهید که پاسخ دهند که به جشن می آیند یا نه. به این ترتیب می دانید که چند مهمان خواهید داشت.

گام ۴: تزیین جشن باید بر اساس تم باشد. برای مثال از حاجی فیروز برای عید، بادکنک ها و روبان های صورتی برای تم صورتی و پوشاندن مبل ها با پارچه های سفید و خوشه های انگور برای تم روم باستان استفاده کنید.

گام ۵: با بازی مهمانان خود را سرگرم نگه دارید.

گام ۶:  برای حفظ فضای پر جنب و جوش در جشن، از موسیقی استفاده کنید. اگر CD های موسیقی زیادی ندارید، از مهمانان بخواهید آهنگ های مورد علاقه شان را همراه خود بیاورند.

 

منبع: phow.ir

(Visited 37 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *