پنجشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
چند پیشنهادِ چرم و مخملی برای روزهای سردِ سال

چند پیشنهادِ چرم و مخملی برای روزهای سردِ سال

منظور از پوشاک چرم، شلوارهای چرم می باشد که طرفداران زیادی دارد، ودر اکثر مجلات مد وفشن دیده می شود، برای ست کردن این شلوارها،  با استایل تان می بایستی  یک سری نکات را بدانید تا، استایلی جذاب تر داشته باشید. در این مطلب می خواهیم چند ست چرم و مخمل را برای هوای سرد مرور کنیم؛ همراه ما باشید.
شلوارهای چرم،  هم در استایل های روزمره و هم در استایل های رسمی کاربرد دارند.

استایل روزمره:
در استایل های روزمره، شلوار چرم، با تی شرتی سفید ویک کت کتان اسپرت، عالی می شود، ویا حتی می توانید از بافت ها، استفاده نمایید که در این صورت بهتر است برای کفش تان، از بوت ها کمک بگیرید، ونکته آخر این که برای داشتن وجهه ای زیباتر باید شلوارتان کاملا متناسب با اندام تان باشد.

set-lebas-6

استیال رسمی:
اما اگر به مراسمی رسمی دعوت شده اید، می توانید شلوارتان را با یک یقه اسکی، سیاه یا سفید پوشیده، واز یک بوت بلند وپاشنه دار،  برای کفش های تان کمک بگیرید، در نهایت هم برای تکمیل شدن استایل تان، از یک کت طرح دار وفیت، استفاده کنید.

استایل خاص:
اگر استایلی خاص وفوق العاده جذاب را می خواهید، پیشنهاد ما ست کردن شلوار  چرم،  با کت های خز دار است، که در یکی از مجلات معتبر مد وفشن هم این سبک دیده شده است.

567876

پوشاک مخمل:
در ماه های سرد سال، همه ما خواستار، پوشاکی گرم، راحت، و در عین حال شیک ومدرن هستیم، که بی شک پوشاک مخملی همه این ویژگی ها را خواهند داشت، البته مخمل در عین زیبایی که دارد،  بسیار ظریف وآسیب پذیر است، و نباید داخل ماشین لباس شویی انداخته شوند.

75678

رنگ هایی که بیشترین کاربرد را داشته اند، آبی کاربنی،  زرشکی، و قهوه ای بوده اند، که اکثر با بوت های جیر ست شده اند.

همچنین برای انتخاب زیورآلات متناسب با پوشاک مخملی بهتر است از گوشواره های براق و بلند استفاده نمایید.

منبع: شیکسون

(Visited 282 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *