جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
۸ قانون مد که می توان شکست!

۸ قانون مد که می توان شکست!

اگر چه مد قوانینی دارد که مدام در حال تغییر و تحول است اما می توان گاهی این قوانین را شکست. ما در اینجا ۸ مدی را که حال زمان شکستن قوانین آن است، برای تان آورده ایم.

قانون ۱: از پوشیدن لباس سفید در زمستان خود داری کنید

اگر چه پوشیدن لباس سفید برای فصل تابستان در ساحل جان می دهد اما یک ژاکت گرم و نرم یا یک شلوار جین یا کتی پشمی به رنگ سفید را در تمام فصول سال می توان به تن کرد.

قانون ۲: کیف شما باید با کفش های تان ست باشد

ما در انتخاب آنچه به تن می کنیم، آزادیم. اگر شما می خواهید که یک کفش قرمز را به همراه یک کیف قرمز بپوشید، مخالفت نمی کنیم اما توصیه می کنیم که همیشه این قانون را دنبال نکنید. ترکیب اکسسوری هایی با رنگ های مختلف ظاهر شما را جذاب تر نشان می دهد.

قانون ۳: لباس های طرحدار را با هم به تن نکنید

شاید تا به حال از پوشیدن لباس های طرحدار در کنار هم خودداری می کردید اما در ماه های اخیر پوشیدن لباس های طرح دار مانند خال خالی، راه راه و پلنگی با هم مد شده است.

قانون ۴: لباس های مشکی و سورمه ای رنگ را با هم به تن نکنید

چه کسی گفته که این دو رنگ را با هم نپوشید؟ به تصاویر زیر نگاه کنید.. آیا زیبا نیستند؟ این تفکر از زمان های قدیم رایج شده است زیرا مردم فکر می کردند که این دو رنگ در کنار هم غیر قابل تشخیص است اما در مد امروز، لباس هایی به رنگ مشکی و سورمه ای در کنار هم بسیار می درخشند.

قانون ۵: لباس های براق و پولک دوزی شده فقط برای شب است

اگر چه شما دوست دارید لباس های براق و پولک دوزی شده را برای مهمانی های شبانه به تن کنید اما می توانید آنها را در طول روز نیز بپوشید. یک تکه از لباس تان مانند کت یا دامن را براق یا پولکدار و باقی را ساده انتخاب کنید.

قانون ۶: برای پوشیدن لباس های ماکسی باید قد بلندی داشته باشید

بر خلاف این جمله، دختران کوتاه قد هر چه که دوست داشته باشند می توانند به تن کنند، فرقی نمی کند که یک شلوار بلند و پاچه گشاد باشد یا یک پیراهن ماکسی.

قانون ۷: با کفش های تابستانی جوراب نپوشید

پوشیدن جوراب با کفش های جلو باز یا تابستانی بسیار هم جذاب است به شرط این که بین آنها تضاد ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر جوراب تان مشکی است، کفشی نقره ای یا سفید به پا کنید.

قانون۸: لباس های طلایی و نقره ای را با هم به تن نکنید

درست مانند مشکی و سورمه ای، پوشیدن این دو رنگ در کنار هم بلامانع است. فرقی نمی کند این دو رنگ را در اکسسوری یا جواهرات خود به کار گیرید، اشیاء فلزی در هر سایه روشنی که باشند، زیبایی یکدیگر را تکمیل می کنند.

 

منبع: برترین ها

(Visited 125 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *