پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
راهنمای انتخاب  بوت های پاییزی از سلیقه قدرتمندترین زنان دنیا

راهنمای انتخاب بوت های پاییزی از سلیقه قدرتمندترین زنان دنیا

میشل اوباما

میشل اوباما بانوی اول اسبق در نوامبر سال ۲۰۱۶ در استقبال از درخت کریسمس کاخ سفید این بوت پاییزی
مشکی رنگ را با یک کت دکمه دار ست کرده بود.


پرنسس بئاتریس و پرنسس یوجین

این دو خواهر بوت های ساق دار تا زانو را در مناسبت های روز در فصول پاییز و زمستان استفاده می کنند. با این تفاوت که پرنسس یوجین، بوت پاشنه لژدار را برای مراسم کریسمس سال ۲۰۱۰ انتخاب کرده بود.


آنجلینا جولی

بیشتر بوت های آنجلینا جولی معمولا درست تا زانو هستند و معمولا آنها را با دامن های میدی ست می کند. او این بوت ساق دار را در سپتامبر ۲۰۱۱ با یک کیف زنجیر دار استفاده کرده بود.


پرنسس دیانا

در حقیقت مدل بوت قرمز رنگ دیانا امروزه بسیار محبوب تر شده و برخی از سوپرمدل ها نیز از آن استفاده می کنند. تقریبا این بوت با بسیاری از سبک های استایل از شلوار جین گرفته تا دامن پلیسه دار ست می شود. دیانا این بوت را در دسامبر سال ۱۹۸۳ در بازدید از باغ کاخ کنسینگتون پوشیده بود.


ملکه ماکسیمای هلند

ملکه ماکسیما برای شرکت در سمیناری در سال ۲۰۱۶ ، تیپ خود به رنگ خنثی را با یک بوت ساق دار قهوه ای رنگ کامل کرده بود.


پرنسس چارلین موناکو

بدون شک تیپ پرنسس چارلین در کلیسای جامع موناکو در ژانویه سال ۲۰۱۷ شیک به نظر می رسد. او کت نامتقارن خود را با بوت های پاشنه داری به رنگ خنثی ست کرده بود. یکی از مزیت های این نوع بوت این است که پاها را بلندتر نشان می دهد.


ویکتوریا بکهام

بوت های زرشکی ویکتوریا از کالکشن پاییز ۲۰۱۷ برند خودش است و از آنجا که در رنگ های روشن قرمز انتخاب نشده ، الزاما بسیار مشخص و چشمگیر دیده نمی شود ولی اگر با یک تیپ تک رنگ استفاده شود، قطعا بی توجه باقی نمی ماند. ویکتوریا از این مدل بوت در ماه مه ۲۰۱۷ در پاریس استفاده کرد.


کیت میدلتون

کیت سال هاست که این مدل بوت قهوه ای با تزئینات منگوله ای را می پوشد. او اغلب در فعالیت های خارج خانه از آن استفاده می کند. این بوت بیشتر از آنکه بوت رزمی یا کار باشد، لوکس به نظر می رسد ولی در هر صورت کارآمد است.


ملکه لتیزیا اسپانیا

ملکه اسپانیا قطعا عاشق کفش های پاشنه دار خوب است ولی این بدین معنی نیست که وی از بوت صرف نظر می کند. او در ماه مارس ۲۰۱۱ یک بوت به سبک کفش های پاشنه دار را با یک کت چرم ست کرده بود.

منبع: پرشین وی

(Visited 233 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *